سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

سریال His Dark Materials: فصل دومش به HBO برگشت.

His Dark Materials در پاییز به HBO برمیگردد. فصل دوم این سریال در ماه نوامبر پخش میشود و تریلر جدیدی از آن منتشر شده است. دفن کین ، روت ویلسون ، امیر ویلسون ، آریون باکاره ، اندرو اسکات ، ویل کین ، روتا گدمینتاس و لین-مانوئل میراندا در این سریال بازی می کنند. در فصل دوم ، ترنس استامپ ، جید آنوکا و سیمون کربی به دیگر بازیگران اضافه میشوند.

HBO در مورد این سریال گفت:

“اولین بار در ماه نوامبر ، فصل دوم His Dark Materials شروع می شود.این فصل در مورد سفر لایرا به دنیای دیگر است؛ دنیایی که برای او ناشناخته و جدید است و او درواقع به‌دنبال پدر خیانتکارش یعنی لرد   آسریل به این دنیا سفر کرده است و سرانجام قرار است با ویل پری در این دنیا و مکانی که از فصل اول به آن اشاره شده بود، ملاقات کنند. لایرا و ویل می فهمند که سرنوشتشان به اتحاد ویل با پدرش گره خورده است اما با شروع جنگ در اطراف آنها ، مسیر آنها دائماً خنثی می شود. در همین حال ، خانم کولتر به دنبال لایرا می رود ، و مصمم است که او را به هر طریق لازم به خانه بیاورد. ”

شما چی فکر میکنید؟ آیا فصل اول این سریال تلویزیونی را تماشا کردید؟ آیا شما برای بازگشت His Dark Materials در HBO هیجان زده اید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا