سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آنا کندریک و بیل هدر بعد از بیش از یک سال رابطه از هم جدا شدند

جدایی آنا کندریک و بیل هدر تنها پنج ماه پس از اینکه  E! نیوز رابطه عاشقانه آنها را تایید کرد اتفاق افتاد یک منبع در ژانویه،گفت “اما آنا آن را واقعاً مخفی نگه داشت.” در آن زمان، پیپل گزارش داد که ستاره ها بیش از یک سال با هم بودند.

در واقع، رابطه آن‌ها آنقدر در خفا بود که اطلاعات زیادی در مورد رابطه آنها در دست نیست – بیل، 44 ساله، حتی از اظهار نظر در مورد رابطه عاشقانه خود با آنا، 36 ساله، طی مصاحبه ماه مارس با هالیوود ریپورتر خودداری کرد. در مورد اینکه چرا آن را مخفی نگه داشته اند؟ بیل توضیح داد که این به خاطر خانواده‌اش است که شامل سه دخترش می‌شود: هانا ۱۲ ساله، هارپر ۹ ساله و هیلی ۷ ساله.

بیل که فرزندانش را با مگی کری همسر سابقش شریکه، به THR گفت: “آنها فقط می خواهند که من پدر آنها باشم.”من می خواهند که بارها و بارها بنشینم و Encanto را تماشا کنم. پس این کاریه که من انجام می دهم.

بیل که در سال 2006 با کارگردان کری ازدواج کرد، در دسامبر 2017 درخواست طلاق داد. طبق اسناد دادگاه  در آن زمان، بیل به اختلافات آشتی ناپذیر اشاره کرد و خواستار حضانت فیزیکی و قانونی مشترک فرزندانشان شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا