سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ادل در مراسم جوایز بریت 2022 شایعات نامزدیش را با حلقه بزرگی در انگشتش برانگیخت.

آیا ادل و ریچ پل نامزد کردند ؟

در حال حاضر این شایعه بعد از اینکه ادل روی فرش قرمز مراسم جوایز بریت 2022 با حلقه بزرگ در انگشتش راه رفت به وجود آمد.. نیازی به گفتن نیست که الماس لورن شوارتز توجه همه را به خودش جلب کرد.

ابن دو برای اولین بار در ژوئیه 2021  در یک بازی بسکتبال با هم دیده شدند. در آن زمان، یک منبع به طور انحصاری به Us Weekly گفت که ادل و پل، 40 ساله، قبل از اینکه در انظار عمومی ظاهر شوند، «ماه‌ها» با هم رابطه داشتند.

این خودی ادامه داد: “ادل خیلی خجالتیه و وقتی آنها بیرون می روند سرش را پایین نگه می دارد، در حالی که انسان فوق العاده اجتماعی است.”

ادل در سپتامبر 2021، مدت کوتاهی پس از قطعی شدن طلاقش از سیمون کونکی، رابطه جدیدش را در  اینستاگرام رسمی کرد. این زوج که پسر 9 ساله به نام  آنجلو دارند، در آوریل 2019 پس از هفت سال زندگی مشترک، جدا شدند.

و این تنها لحظه ای نبود که طرفداران را به صحبت واداشت.

در این مراسم، ادل چهار نامزدی به دست آورد، از جمله  نامزدی برای بهترین آلبوم بریتانیا،” 30 “.

او بعداً آهنگ “من شراب می‌نوشم” را در پشت پیانو در این مراسم اجرا کرد.

او چند هفته پیش مجبور شد برنامه هایش در لاس وگاس را به تعویق بیندازد. ادل در یک ویدیوی اشک‌آلود که در 20 ژانویه – یک روز قبل از شروع کنسرتش – به اشتراک گذاشته شد، توضیح داد که برای اجرای کنسرت در لاس وگاس با موانعی روبرو شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا