سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

چرا پاتریک ج آدامز از تماس با مگان مارکل ، هم بازی سابق خود می ترسد.

پاتریک جی آدامز به مدت هفت سال با مگان مارکل  نقش پارتنرهای همدیگر را در “Suits” بازی کردند ، اما حالا می ترسد که با او در تماس باشد.

در گفتگوی اخیر با رادیو تایمز ، پاتریک جی آدامز اعتراف کرد ، از زمان ازدواج مگان مارکل با شاهزاده هری و عضویت در خانواده سلطنتی انگلیس احساس ترس و وحشت می کند تا با او ارتباط برقرار کند. دوشس ساسکس در این درام حقوقی  نقش وکیل دادگستری را بازی می کرد ، در حالی که پاتریک در نقش همسر او مایک راس بود. 

این بازیگر گفت که “ترس” باعث شده است که او حتی پس از اینکه مگان مسئولیتش را به عنوان یک سلطنتی فعال کنار گذاشته  و  به ایالات متحده برگشته ، باز هم با او  تماس نگیرد.

پاتریک گفت: “کاملا رک و پوست کنده می گم ، من فکر می کنم که من می ترسم” و افزود که با این وجود این دو نفر پس از تولد فرزندانشان پیام و هدایای خود را رد و بدل کرده اند.  پاتریک 39 ساله در سال 2018  دخترش آرورا آدامز از همسرش تروئیان بلیساریو دنیا آمد، در حالی که مگان در سال 2019 از پرنس هری پسرشان ارچی را به دنیا آورد. 

این بازیگر کانادایی با بیان اینکه “تردیدی ندارم که هر لحظه می توانستم تلفن را بردارم و با او تماس بگیرم ، اما نمی دانم چه می خواهم بگویم” ،پس از تولد فرزندانمان ،پیامها و هدایایی ارسال شد  ، اما حدس می زنم کمی ترسیده باشم. فکر می کنم این ترس ناب است. “

این بازیگر در ادامه اعتراف کرد که دیدن زندگی مگان وقتی که از هالیوود برای تبدیل شدن به یک  سلطنتی فعال خارج شد ،و اینکه چگونه پیش رفت و سپس به عنوان یکی از اعضای ارشد خانواده سلطنتی استعفا داد تا به یک سلطنتی مالی مستقل تبدیل شود ، همه اینها طوفانی است. 

 او گفت : “ما چند بار صحبت کرده ایم و برای هم پیام کوتاه ارسال کرده ایم ، اما زندگی مگان به طرز باورنکردنی تمام و کمال است و او زیاد در حال گشت و گذار است. ما هیچ وقتی را با هم نمی گذرانیم ، اما این به خاطر چیز دیگری نیست جز اینکه زندگی او کاملاً بزرگ شده است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا