سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

نتفلیکس یک درام خون آشامی تینیجری دیگری را به Top Of Legacies و Vampire Diaries اضافه می کند

Netflix سالها به لطف  The Vampire Diaries ، The Originals و Legacy ، پناهگاه طرفداران ملودرام خون آشام نوجوانانی بوده است و اکنون سریال دیگری را به این لیست اضافه می کند. یک درام خون آشام بزرگسال در راه است و کسی غیر از پیشکسوت فیلمهای ترسناک اما رابرتز در آن نیست و Netflix قبلاً سفارش سریال را داده است.

به نقل از ورایتی ، درام خون آشام جدید First Kill نام دارد و بازیگر اما رابرتز American Horror Story  در آن بازی می کند.  این سریال بر اساس داستان کوتاهی به همین نام نوشته ویکتوریا شواب است ، سریال درباره ژولیت خون آشام نوجوان است که آماده می شود تا جای خود را در یک خانواده خون آشام قدرتمند پیدا کند و خودش را آماده می کند تا اولین قتلش را انجام دهد. 

متأسفانه برای ژولیت ، قربانی منتخب او یک شکارچی خون آشام به نام Calliope از کار در می آید که از خانواده ای از قاتلان خون آشام است. کالیوپه دختر جدیدی در شهر است ، اما ژولیت در خواهد یافت که کشتن او آسان نخواهد بود و کالیوپ نیز برای تلاش برای سرنگونی ژولیت کار آسانی نخواهد داشت.


First Kill برای هشت قسمتش  از Netflix سفارش دریافت کرد. ویکتوریا شواب این سریال را ساخته و به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی در آن حضور دارد ، که احتمالاً به این معنی است که سریال لحن و احساسی مشابه داستان کوتاه خواهد داشت .

سفارش سریال برای  این درام خون آشام کمتر از یک سال پس از آن انجام شد که سریال خون آشام Netflix یون سامرهالدر ، پس از تنها یک فصل پخش ، لغو شد. در مقابل ، Legacies (که برای فصل 3 در سال 2021 بازخواهد گشت) همراه با سریال های پایان یافته The Vampire Diaries و The Originals به نظر می رسد به خوبی عمل کرده اند. 

Netflix هنوز زمان شروع تولید First Kill را اعلام نکرده است ، چه برسد به اینکه آماده پخش باشد . 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا