سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

گلدن بروکس هنوز هم از نکات آرایشی که در ‘Girlfriends’ یاد گرفته استفاده می کند.

 گلدن بروکس یه کمک کوچیکی از Girlfriends” می گیرد. 

این بازیگر 49 ساله می گوید که بیشتر روتین های ارایشی اش را از  سریالش در CW که با 8 فصل در سال 2000 پخش شد الهام می گیرد. 

بروکس به Page Six Style گفت:”من در طول میکاپ “Girlfriends” در مورد خوب آرایش کردن اطلاعاتی بدست آوردم. فکر می کنم این مقدمه من برای یک آرایش با کیفیت بود. من هنوز هم از رازهای زیبایی  که تا به امروز از “Girlfriends” یاد گرفته ام استفاده می کنم. 

“من از پودر شنل استفاده می کنم که آنها 20 سال پیش روی من استفاده کردند و آن را دوست دارم. من هنوز هم تا امروز از ریمل YSL خودم (29 دلار) استفاده می کنم و همچنین از همه سرم های پیتر توماس روت و شستشوی صورت و همچنین از سرم گلیکولیک استفاده می کنم. “

از دیگر محصولات بروکس ، دو دهه بعد می توان به ماسک خاک رس لروست (26.95 دلار) و         Mercier Laura با قیمت( 48 دلار) اشاره کرد.

این کمک می کند تا نماینده شرکت Rea Ann Silva ، به دنبال تولید Beautyblender ، یک اسفنج آرایشی محبوب باشد که انقلابی در صنعت آرایش در سال 2003 ایجاد کرد.

 بسیاری از طرفداران می گویند بروکس هنوز هم دقیقاً شبیه شخصیتش، مایا ویلکز است ، این بازیگر می گوید که نظرات منفی نسبت به ظاهرش را می پذیرد.

بروکس می گوید که علاوه بر تحصیلاتش در رشته زیبایی ، در صحنه فیلمبرداری ، مادرش به او یاد داده است که  روال مراقبت از پوستش را رعایت کند و هیچ وقت شستشوی صورت در شب را از دست ندهد.

وی گفت: “مادرم همیشه به من گفته است پوستی که در 20 سالگی داری پوستی است که قرار است در 50 سالگی داشته باشی.” “بنابراین در دهه 20 از پوست خود مراقبت کنید ، زیرا با رسیدن به 50 سالگی هنوز می خواهید آن پوست لطیف را داشته باشید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا