سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

Young Sheldon از شخصیت تئوری بیگ بنگ جانی گالکی تجلیل کرد.

شلدون جوان با یک نمایش 4 فصلی به CBS بازگشت که بیشتر شبیه پایان است تا یک آغاز ، وقتی که فصل 3 خیلی زود به پایان رسید. “Graduation” دید که شلدون فهمیده است که علیرغم اینکه به راحتی موفق شده مستقل باشه اما از فارغ التحصیلی دبیرستان و رفتن به دانشگاه ترسیده است. بعد از صحبت با میسی که او را آرام کرد ، او در یک مهمانی فارغ التحصیلی با خانواده اش لذت برد.

در یک لحظه غافلگیرکننده در پایان فصل اول 4 ، جیم پارسونز با یک  Big Bang Theory برای صداپیشگی همراه شد: ماییم بیالیک ، که البته نقش همسر نهایی شلدون ، امی فارا فاولر را بازی می کرد. آنها با هم از لئونارد تقدیر کردند به شکلی که بتوانند قلب طرفداران بیگ بنگ را در همه جا لمس کنند:

یانگ شلدون: در واقع ، این مهمانی بهترین جشن فارغ التحصیلی بود که من تاکنون حضور داشته ام ، تا مهمانی که برای پسرم برگزار کردیم. لئونارد کوپر من می خواستم نام او لئونارد نیموی کوپر باشد ، اما امی به من اجازه نداد.

امی: خوشحال باش من اجازه دادم اسم او را لئونارد بگذارید..

 اکنون ، به لطف “Graduation” ، طرفداران می توانند تئوری بیگ بنگ را یاد بگیرند که شلدون و امی پسر خود را به نام لئونارد نامگذاری کرده و منتظر فصل بعدی زندگی شلدون هستند.

مکالمات شلدون با میسی در فصل اول 4 تا حدی تلخ و شیرین بود ، زیرا اکنون که شلدون به دانشگاه می رود مسیر آنها بیش از هر زمان دیگری متفاوت خواهد بود. تئوری بیگ بنگ ثابت کرد که آنها در بزرگسالی ها همه آنها را زیاد نمی بینند. 

بسیاری از موارد بستگی به این دارد که در طول فصل در واقع چه مدت از زندگی شلدون پوشش داده می شود. با توجه به اینکه آیین آرمیتاژ جوان پیرتر نمی شود ، ممکن است نمایش سریعتر به جلو حرکت کند و این می تواند خبر بدی برای خانواده کوپر در مورد جورج باشد. در حال حاضر ، ما فقط می توانیم از افشاگری های پایان اولین فصل 4 لذت ببریم.

 شلدون جوان به طور کلی از افشاگری های بزرگ درباره تئوری بیگ بنگ طفره رفته است و سهم کالی کووکو در این نمایش در واقع پنی را درگیر نکرده است ، اما باید جالب باشد که آیا تعداد بیشتری از بازیگران در راه است یا خیر .

خبر خوب این است که علی رغم توقف کوتاه تولید در فصل 4 ، یانگ شلدون با اپیزودهای جدید رو به جلو است و پخش آنها پنج شنبه ها ساعت 8 شب ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا