سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیمجله سریال و تلویزیون

الک بالدوین و کلسی گرامر در یک سریال کمدی شبکه ABC بازی می کنند.

دو افسانه سریالهای کمدی برای یک کار جدید با هم متحد می شوند.

الک بالدوین و کلسی گرامر قرار است در یک سریال که سفارش مستقیم ABC هست و هنوز نامش گفته نشده بازی کنند.

این کمدی درباره سه مرد است که در بیست سالگی با هم، هم اتاقی بودند تا اینکه منافع جنگی آنها را از هم دور کرد. اکنون ، این سه نفر بعد از گذشت دهه ها  برای یک بار دیگر در زندگی هایی که همیشه می خواسته اند ، متحد می شوند. بالدوین و گرامر در نقش دو نفر از هم اتاقی های فوق الذکر بازی می کنند و سومین بازیگر در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد. ABC این سریال را 2021-22 پخش می کند.

20th Television استودیوی پشتیبان این پروژه است که از کریس لوید ، خالق مشترک “خانواده مدرن” و والی چاندراسکران ، تهیه کننده اجرایی استقبال می کند. این دو در کنار بالدوین و گرامر به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهند کرد.

این سریال بعد از “30 Rock اولین نقش اصلی بالدوین از تلویزیون است. این اواخر ، بالدوین به طور منظم در “Saturday Night Live” حضور داشت که رئیس جمهور دونالد ترامپ را با کلاه گیس و صورت نارنجی به تصویر می کشید.

در مورد گرامر ، ستاره “Cheers” و “Frasier” یکی از پیشتازان درام حقوقی فاکس 2019 “Proven Innocent” بود که تنها پس از یک فصل لغو شد. او اخیراً در یک قسمت از کمدی CBS “Carol’s Second Act” حضور داشت..

لیست تهیه کنندگان اجرایی این پروژه همچنین شامل جیسون شریفت ، مت دل پیانو ، تام روسو ، آدام گریفین و جف مورتون است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا