سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تیلور سویفت دلیل حضور نداشتن در مراسم AMA های 2020 پس از برنده شدن عنوان بهترین هنرمند سال ،را می گوید

برای ششمین بار و سومین سال متوالی ، تیلور سوئیفت عنوان هنرمند سال جوایز موسیقی آمریکا را به خود اختصاص داد. با این حال ، این بار ستاره برای دریافت جایزه در مراسم نبود – و او دلیل خوبی برای  آن داشت.

در سال 2019 ، تیلور از رکورد لیبل سابقش، Big Machine Label Group  عصبانی شد چون  ، رکوردهای اصلی تیلور را به اسکوتر براون ، که مدیر جاستین بیبر ، آریانا گراند ، و تعداد زیادی از هنرمندان برجسته دیگر است ، فروخت. از آن زمان ، او قول داده است که آلبوم هایی را که با Big Machine ساخته دوباره ضبط کند … این دقیقاً همان کاری است که او در 22 نوامبر ، شب AMA ها انجام می داد.

او ایستاده در استودیوی ضبط از برنده شدنش به عنوان بهترین هنرمند سال تشکر کرد.

از شما بسیار سپاسگزارم . این جایزه  هواداران رای داده شده است ، که برای من بسیار مهم است. شما  در همه سالهای زندگی حرفه ای من فوق العاده بودید ، اما به خصوص این یکی ، خیلی از هم فاصله داشتیم ، نتوانسته ایم همدیگر را در کنسرت ببینیم ، اما من هنوز احساس می کنم از طریق موسیقی بام در ارتباطیم.” واکنش شما به فولکلور فوق العاده بود من  شما را خیلی دوست دارم و به خاطر شما واقعاً خوش شانس هستم. “

او  افزود: “دلیل اینکه امشب آنجا نیستم این است که من در واقع دوباره همه موزیکهای قدیمی ام را در استودیویی که در ابتدا آن را ضبط کردیم دوباره ضبط می کنم ، پس خیلی شگفت آور بوده و من بی صبرانه منتظرم آن را بشنوید شب عالی داشته باشید من خیلی شما را دوست دارم.”

مشخص نیست که خواننده “Shake It Off” چه زمانی آلبوم های خود را دوباره ضبط خواهد کرد ، اما او به طور قانونی توانست مراحل ضبط را همین ماه آغاز کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا