سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

در حالی که سریال AILE به فینال نزدیک می شود بازیگران مشهور یکی یکی می روند

تنها 3 قسمت تا پایانی بزرگ سریال «AILE» (خانواده)  باقی مانده است که از شو  تی وی پخش می شود. با ادامه شمارش معکوس برای پایان، هیجان قسمت ها بیشتر می شود. قسمت بیست و هفتم که شب گذشته پخش شد پربیننده ترین سریال گروه AB شد و تقریباً 2 ساعت در لیست تی تی شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

این قسمت با قتل ایلاس کوروزاده توسط اصلان مشخص شد. با این پحرکت, موسی اوزونلار از بازیگران سریال خداحافظی کرد.

دوین که پس از حمله در بیمارستان برای نجات جان خود می جنگید، چشمانش را باز کرد. با این حال در پایان قسمت مشاهده شد که خانواده سویکان همچنان در خطر هستند. پسر ایلاس که جیهان در آخرین لحظه از کشتن او دست کشید، گفت که می خواهد از اصلان انتقام بگیرد. او قول داد که جان اصلان را بگیرد زیرا ایلاس را که پدرش می‌دانست کشته است.

تحولات خیره کننده ای در قسمت Aile که هفته آینده پخش خواهد شد، همچنان که مرحله به مرحله به پایان خود نزدیک می شود، رخ خواهد داد.

کیوانچ تاتلیتوع، سرنای ساریکا، نجات ایشلر، جانان ارگودر، اوشان چاکیر، اوموتجان اوتبای، یوسرا گیک، اجم سیمگه یورتاپان و بازیگران چیره دست لونت اولگن، امل گوکسو و نور سورر در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا