سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کلی کلارکسون ادعا می کند که براندون بلکاستاک به عنوان مدیرش کلاهبرداری کرده است.

 

بخشی از درگیری حقوقی بین کلارکسون و مدیریت شرکت سابقش ، کلارکسون اعضای Starstruck Management – به ویژه براندون و پدرش نارول – را به کلاهبرداری و “خدمات غیرقانونی” متهم کرده است.

در اسنادی که در لس آنجلس ثبت شده است و به گزارش Page Six ، کلارکسون ، 38 ساله ، همکاری اش با Starstruck را “وسیله ای متقلبانه و جعلی” برای “خدمات غیرقانونی” Starstruck توصیف می کند.

در دادخواست اصلی نارول تهیه کننده، ادعا می شود که کلارکسون 1.4 میلیون دلار به Starstruck بدهکار است و براساس درآمدش از “The Voice” و برنامه تاک شو معروفش ، همچنان به آنها بدهکار خواهد بود.

پرونده کلارکسون در کمیسیون کار کالیفرنیا ادعا می کند بلکاستاک مجوز فعالیت در کالیفرنیا را نداشته و این واقعیت را از او مخفی کرده .

نمایندگی استعدادهای درخشان کالیفرنیا بخشی از کد کار آن است که برای کارگزاران فعال در این ایالت مجوز  لازم است. کلارکسون ادعا می کند که Starstruck نه این وثیقه را بدست آورده و نه موافقت کتبی اش را برای اقدام به عنوان نماینده خودش بدست آورده است.

کلارکسون و وکالت ادوین مک فرسون اظهار داشتند که “براساس اقدامات نادرست و رفتار [مدیریت Starstruck  و بلکاستاک] … کلیه توافق نامه های طرفین باید باطل و غیرقابل اجرا شناخته شود.” آنها به دنبال متوقف کردن پرداخت های کلارکسون به Starstruck و غیره هستند ، تا هزینه های قبلی او به شرکت به او بازپرداخت شود.

!OK پیشنهاد می کند که یک حکم در این پرونده در ماه فوریه گرفته شود ، اگرچه فیلم the mag اضافه می کند که با توجه به ماهیت بحث برانگیز قانون نمایندگی استعدادهای درخشان ، این پرونده می تواند راه خود را به دادگاه عالی برساند ، همانطور که “بسیاری از طرفداران هر دو طرف [مایلند] برای دیدن یک حکم قطعی در مورد آنچه که برخی تصور می کنند یک قانون ضد قانون اساسی است. “

اینها همه جدا از طلاق کلارکسون و بلکاستاک بعد از هفت سال زندگی مشترک است. در ماه نوامبر تنها به کلارکسون حق حضانت اولیه فرزندان این زوج داده شد – دخترش ریور رز ، 6 ساله و پسرش رمینگتن الکساندر ، 4 ساله – و بلکاستاک تقریباً 450 میلیون دلار در ماه از کلارکسون برای قانون حمایت از همسر درخواست کرد. با این حال ، !OK خاطرنشان می کند ، طبق توافقنامه قبل از ازدواج این زوج ، درگیری سختی خواهند داشت چون بلکاستاک حق حمایت از همسر را ندارد.

کلارکسون هنوز نتوانسته است به طور علنی به درگیری با Starstruck بپردازد.

اوایل این ماه ، او گفت که در برهه ای از زندگی مشترک با بلکاستاک ، فهمید “این خوشبختی نیست و هر دو ما شایسته بهترینها هستیم.” در ماه نوامبر ، او در برنامه اش توضیح داد که ، “مردم ، ممکن است در یک زمان خاصی برای شما بد باشند. و من فکر می کنم که در آن زمان همه می روند ، این فقط به این معنی است که شما در مسیرهای جدا از هم هستید. و من فکر می کنم این درست است … همه در یک منحنی یادگیری متفاوت هستند. “

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا