سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان و هری کریسمس را بدون خانواده سلطنتی جشن میگیرند.

شاهزاده هری و مگان مارکل دومین کریسمسشان را دور از خانواده سلطنتی جشن گرفتند و “سنت های” کریسمس را در کالیفرنیا انجام دادند.

 People گزارش داد که این زوج و پسر 18 ماهه آنها ،آرچی کریسمس پارسال را در یک خانه اجاره ایی در کانادا سپری کردند ، اما حالا آنها در خانه 14/65 میلیون دلاری در Montecito مستقر شده اند.

یکی از افراد نزدیک به آنها به People گفت: “این دومین کریسمس هری است که از انگلیس دور است و مگان می خواهد مطمئن شود که این روش زندگی برای همه خاص است.” “آنها سنت های خاص شان  را در خانه جدیدشان انجام می دهند.”

این سنت ها شامل خرید درخت ، تزئین آن و معاشرت با مادر مگان ، دوریا راگلند است.

این منبع به مجله گفت: “آنها هر دو کریسمس را دوست دارند و با آرچی تزئینات کرده اند.”

روز چهارشنبه ، مگان ، 39 ساله و هری ، 36 ساله ، کارت پستال کریسمس “نقاشی شده” خودشان را نشان دادند – یک پرتره رنگی سه نفره در مقابل یک خانه بازی تزئین شده و یک درخت کوچک کریسمس که کنار در قرار دارد.

بقیه اعضای خانواده سلطنتی،نیز در حال سپری کردن تعطیلات هستند. ملکه در پیام سالانه کریسمس  در ویدئویی با شاهزاده ویلیام و Kate Middleton, Sophie Wessex و پرنس ادوارد کارهای خیریه انجام می دهند و توسط بی بی سی پخش میشود اما هری یا مگان جز آنها نبودند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا