سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

واکنش کیم کارداشیان به مستند بریتنی اسپیرز و همدردی با او

کیم کارداشیان پس از تماشای “مستند جدید بریتنی اسپیرز” ،  احساس “همبستگی” زیادی با بریتنی اسپیرز می کند ، که به گفته خودش بارداری برای دخترش نورث وست را به یادش می آورد. 

کارداشیان ، 40 ساله ، روز جمعه در استوری اینستاگرام نوشت: “نقش زیادی که  رسانه ها در زندگی او بازی می کنند … می تواند بسیار آسیب زا باشد و حتی می تواند  قوی ترین فرد را هم از پا در بیاورد. .” هر چقدر هم که زندگی فردی عمومی به نظر برسد  ، هیچ کس سزاوار این نیست که برای سرگرمی با چنین ظلم یا قضاوتی با او رفتار شود.”

وی ادامه داد: “هنگامی که من نورث  را باردار شدم از پره اکلامپسی رنج می بردم که باعث شد تورم غیرقابل کنترلی داشته باشم. ” “من 30 کیلو اضافه وزن داشتم و تقریباً 6 هفته زودتر زایمان کردم و هر روز نسبت به آنچه برای بدن من اتفاق می افتد گریه می کردم ، عمدتا ناشی از فشارهایی  بود که  رسانه ها به طور مداوم من را با  فرد باردار سالم و یا نهنگ مقایسه می کردند. 

   “Framing Britney Spears” نشان داد که چگونه اسپیرز ، که الان 39 ساله است ، در مقایسه با همتایان مرد خودش ، به طور ناعادلانه در رسانه ها مورد مقایسه و بررسی قرار گرفت.

مستند نیویورک تایمز / هولو همچنین برخی از واکنشهای پدرش ، جیمی اسپیرز ، به دلیل ماجرای سرپرستی امور زندگی خواننده ادامه داشته ، را نشان داد. از زمان انتشار در ماه فوریه ، بسیاری از افراد مشهور به نفع جنبش #FreeBritney  در مخالفت از محافظه کاری او  صحبت کرده اند و دیگران مانند جاستین تیمبرلیک ، رئیس سابق Spears ، عذرخواهی عمومی را برای اظهارات گذشته خود در مورد ستاره پاپ اعلام کرده اند.

در سال 2019 ، کارداشیان فاش کرد که انتقاد از ظاهر  باردار او در اولین مراسم مت گالا در سال 2013 ، او را به گریه انداخت. او در توییتر خودش نوشت: “من به خانه رفتم و بعد از احساس این  ناامنی گریه کردم.”

مادر چهار فرزند در حال حاضر نوشت: “من هر هفته عکس هایم در اینترنت و مجلات را نگاه می کردم که باعث می شد احساس نا امنی کنم و این ترس را داشته باشم که آیا بدنم به حالت قبل از بارداری برمیگردد یا نه. این نا امنی ها به قدری دردناک بود که بعد از آن ماه ها نمی توانستم از خانه بیرون بیایم و این اذیتم می کرد. “

او ادامه داد : “خوشبختانه” من توانستم این احساسات نا امید کننده و تحقیر کننده را تحمل کنم و آن را به انگیزه تبدیل کنم تا به جایی که امروز هستم برسم.  اما گفتن اینکه این اتفاقات از نظر روحی تاثیری بر من نداشت دروغ است. 

او  در پایان گفت: ” من تجربیاتم را به اشتراک گذاشتم تا کسانی که در تلاش برای از بین بردن دیگران هستند در رفتارشان تجدیدنظر کنند و بیشتر از خودشان درک و دلسوزی نشان دهند.  “شما هرگز کاملاً نمی دانید که  در پشت صحنه  زندگی کسی چه چیزی می گذرد و من از طریق تجربیات خودم آموخته ام که همیشه بهتر است با مهربانی هدایت شود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا