سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپامجله سینمایی

شایعه بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا در پروژه مرموز

ممکنه وقت آن باشد که کریس ایوانز سپر خودش را بیرون بیاره  ، چون گفته شده که او به دنیای سینمایی مارول برمی گردد.

کریس پس از گذشت حدود یک دهه از به تصویر کشیدن کاپیتان آمریکا بعد  از آن که Avengers: Endgame در سال 2019 اکران شد از  این نقش مهم  کناره گیری کرد. اکنون ، او ممکن است در حال آماده شدن باشد تا یک بار دیگر لباس ستاره دار را بپوشد تا این قسمت را به نوعی برای یک پروژه پر رمز و راز پیش رو تکرار کند. 

 در 14 ژانویه ، Deadline گزارش داد که کریس در نقش استیو راجرز (معروف به کاپیتان آمریکا) حداقل در یک فیلم دیگر ، باز خواهد گشت. منبع خاطرنشان می کند که احتمالاً برای یک فیلم انفرادی کاپیتان آمریکا نخواهد بود ، بلکه ظاهراً یک ابرقهرمان دیگر هم  در این فیلم  مارول ظاهر می شود ، شبیه به نحوه حضور دوباره مرد آهنی (رابرت داونی جونیور) در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه.

به نظر می رسد که خود کریس بعد از ظهر پنجشنبه با توییت زدن “خبرهای من ” همراه با یک ایموجی  شایعات را بست. با این حال ، او از خواندن همه نظریه های طرفداران لذت برد ، بنابراین ، هنوز مشخص نیست که کریس ، چه زمانی و چگونه برمی گردد ، اما Deadline خاطرنشان کرد گزینه های وی “نامحدود” هستند.

به گزارش ورایتی ، جزئیات بازگشت کاپیتان آمریکا  هنوز “مبهم” است. مارول از اظهار نظر برای E  نیوز خودداری کرد. ما همچنین به نماینده کریس رسیده ایم. این خبرهای شوکه کننده  پس از آن بیرون آمد  که کریس در آخرین فیلم  سپر خود را به آنتونی مکی (سام ویلسون ملقب به شاهین) تحویل داد و نشان از پایان روزهای کاپیتان آمریکا داشت. در سال 2018 ، او به شایعات بازنشستگی خود در MCU دامن زد .

این بازیگر 39 ساله بعد از پایان فیلمبرداری در همان سال در توییتر خود  نوشته احترام آمیز  احساسی نوشت. او  گفت: “رسماً  Avengers 4 به پایان رسید.  حداقل یک روز احساسی بود. بازی در این نقش طی 8 سال گذشته افتخارآمیز بوده است.” “از همه عوامل مقابل دوربین ، پشت دوربین و مخاطبان ،  متشکرم!  سپاسگزارم.” امیدوارم بیشتر از اینکه  یک “خداحافظی” دائمی باشد بیشتر  شبیه “بعداً می بینمت” باشد. . او  برای اولین بار در سال 2011 در فیلم Captain America: The First Avenger نقش شخصیت را بازی کرد و 2021 دهمین سالگرد حضورش به عنوان کاپیتان آمریکا است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا