سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کیت وینسلت دلیل واقعی اینکه شوهرش دو بار نامش را تغییر داده را فاش کرد.

شوهر کیت وینسلت ادوارد ابل اسمیت هرگز این نام خانوادگی را رها نخواهد کرد.

در طول قسمت 14 ژانویه در برنامه جیمی کمیل ، بازیگر زن تایتانیک توضیح داد که چرا همسرش نام خود را تغییر داده است.

برنده اسکار گفت: ” نام تولد او ابل اسمیت است.” “و با گذشت تبدیل به ند شد – که شخصیتی کاملاً اصیل است – او فقط در یک مقطع از زندگی خود تصمیم گرفت فقط نام خود را به راکنرول تغییر دهد. ند راکنرول. بنابراین وقتی من با او ملاقات کردم ، نام او ند راکنرول بود. این کاملاً درست است. “

با این حال ، همه با مهربانی به این تصمیم نپرداختند. وینسلت اظهار داشت که این نام در آمریکا با استقبال خوبی روبرو شده است ، اما در انگلیس “نه چندان زیاد”.

“هنگامی که او نام خود را به Rocknroll تغییر داد ، من فکر نمی کنم که او پیش بینی کرده باشد که شاید دوست دختری داشته باشد که نام او کیت وینسلت هست و معروفه . 

همه چیز تغییر کرد وقتی این زوج ، که در سال 2012 ازدواج کردند ، در سال 2013 پسرشان به دنیا آمد. وینسلت همچنین مادر میا 20 ساله است ، که از همسر اولش دارد و  جو 17 ساله که او از همسر دوم سابقش سام مندس دارد.  ” وینسلت خاطرنشان کرد پدر اسمیت از بازگشت نام تولدش کاملاً “راضی است”.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا