سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

شان جانسون در انتظار فرزند دومش با اندرو ایست است.

شان جانسون و اندرو ایست یک کودک دیگری در راه دارند!

شان دارنده مدال طلای المپیک که قبل از این مادر دختر 14 ماهه ایی بنام درو هازل است ، در اینستاگرامش با انتشار عکسی از خودش و شوهرش در حالی که دستانش را روی دست شکم برآمده اش گذاشته بود، این خبر را اعلام کرد.

او در این پست را که یک عکس خانوادگی با درو نیز بود ، نوشت: “دوباره شروع کنیم.” در یوتیوب ، این زوج وقتی که این خبر را فهمیدند به اشتراک گذاشتند . وقتی او آزمایش مثبت بارداریش را به اندرو نشان داد ، او گفت: “من می دانستم که تو باردار هستی!” که شان به شوخی می گوید “بدترین جواب” بود.

آنها در لحظه خوشحالی همدیگر را در آغوش گرفتند و جشن گرفتند.. آنها هر دو جنسیت نوزاد تو راهشان را پسر حدس زدند. “اگر باردار هستید ، سعی در باردار شدن دارید ، اگر می خواهید فرزندخواندگی کنید ، اگر در حال گسترش خانواده خودتان هستید یا اخیراً سقط داشته اید ، ما برای شما دعا می کنیم.جانسون در پایان ویدئو می گوید. “ما شما را دوست داریم.”

آنها برای اولین بار در تاریخ 2 ژانویه به این خبر اشاره کردند ، در یک ویدیو در کانال YouTube خودشان به دنبال برخی از شادترین لحظاتشان در سال 2020 بودند. در پایان این فیلم ، آنها به طور رمزگونه نوشتند: “با وجود همه چیز .. .. 2021 ، ما برای تو هیجان زده هستیم! سال نو همگی مبارک.”

در ماه اکتبر ، این زوج در مورد برنامه های خودشان برای آینده گفتگو کردند و توضیح دادند که چرا در گفتن داشتن یک فرزند دیگر ، مردد هستند. “من از نظر روحی نمی خواهم بگویم ،چون نمی خواهم خودم را در موقعیتی قرار دهم که یک سال در انتظار او باشیم و شبیه این است که” اوه ،یک ساله هنوز بدنیا نیامده است. “

” شان جانسون در یک قسمت از پادکست داغ والدین جیمی اوتیس و داگ هنر توضیح داد. او ادامه داد که هنوز احساسات پیچیده ای در مورد سقط جنینش در گذشته دارد و نمی خواست خودش را برای ناامیدی آماده کند. شان ، 29 ساله ، قبلا فاش کرد که در اکتبر 2017 سقط کرده است قبل از اینکه اعلام کند در آوریل 2019 باردار است و دختر آنها در اکتبرسال بعد متولد شد.

جانسون در قسمت پادکست اکتبر گفت: ” من احساس می کنم که هرگزراحت نیست. شبیه این است که” اوه ، یک بار بچه دار شدم و من نگران نخواهم بود. ” اما بعد از آن شما یک فرزند دارید و این اضطراب را هر روز دارید شما همیشه فکر می کنید مشکلی پیش خواهد آمد. هرگز آسان تر نمی شود اما واضح است که همیشه ارزشش را دارد. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا