سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جاستین تیمبرلیک به دنیا آمدن بچه دومش را از جسیکا بیل تأیید می کند و نام کودک را فاش می کند

جاستین تیمبرلیک سرانجام در مورد به دنیا آمدن فرزند دومش  از همسرش جسیکا بیل صحبت می کند.

روز یکشنبه ، 17 ژانویه ، الن دی جنرس کلیپی پیش نمایش از مصاحبه 18 ژانویه خودش با ستاره 39 ساله پاپ به اشتراک گذاشت که در آن او به دنیا آمدن بچه دومش را تایید کرد. او و جسیکا بیل  در سال 2012 ازدواج کردند و  یک پسر 5 ساله  به نام سیلاس هم دارند.

. جاستین به الن گفت: “نام پسر کوچیکمون  Phineas است ، و او خیلی زیبا و با نمکه و اجازه نمیده کسی بخوابه . “اما ما هیجان زده ایم. ما هیجان زده ایم و خیلی خوشحال و سپاسگزارم.”

وقتی الن پرسید که پدر و مادر بودن یک بچه با دو بچه چه فرقی دارد ، او با کنایه گفت: “ما دیگر یکدیگر را نمی بینیم”. او سپس اضافه کرد ، “این بسیار سرگرم کننده است ، اما من حدس می زنم که شما از یک انسان به فرد دیگر تبدیل می شوید. ”

این ستاره گفت که سیلاس  از نقش جدیدش به عنوان یک برادر بزرگتر لذت می برد. او ادامه داد:  “سیلاس فوق العاده هیجان زده است.” “در حال حاضر ، او این کار را خیلی دوست دارد. فین هنوز نمی تواند راه برود یا او را تعقیب کند ، بنابراین من نمی دانم. ما خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

در مورد به روزرسانی های بیشتر در مورد سیلاس ، این پدر با افتخار گفت که این پسر 5 ساله “در تنیس بسیار خوب است” ، و او اخیراً یک نینتندو سوییچ گرفته.  ای نیوز درر تاریخ 31 ژوئیه گزارش دادند که این زوج با استناد به گزارش ها ، از فرزند دومشان  استقبال کرده اند.

جاستین و جسیکا هنوز عکسی از Phineas را به صورت عمومی به اشتراک نگذاشته اند. در سپتامبر سال 2020 ، جسیکا بیل طعنه زد که او و شوهر خواننده اش امسال کمی بیشتر  در خانه مشغول هستند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا