سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تست کرونا شاون جانسون که باردار هم هست مثبته: “بدن من خسته شده است”

 تست کرونای شاون جانسون ایست  قهرمان مسابقات جهانی ژیمناستیک که در انتظار فرزند دومش با  آندرو ایست است ، مثبت شد. 

ژیمناست سابق المپیک ، 29 ساله ، عصر یکشنبه در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت: “امروز نتایج  را گرفتم و تست کوید مثبت بود.”

جانسون ایست ، مادر  درو هیزل ، دختر 15 ماهه ، گفت: “من دروغ نخواهم گفت … من عصبی هستم چون می دانم کرونا دارم.” “دو هفته طولانی RSV (ویروس انسدادی تنفسی) با درو بوده است و حالا این … بدن من فرسوده شده است.”

جانسون دلایل نگرانی اش را بعد از فهمیدن اینکه کرونا دارد گفت :  “1: من نمی خواهم خانواده ام را بیمار کنم. 2: من مبتلا به آسم هستم ، بنابراین این موضوع من را کمی ترساند. 3: ماه گذشته یکی از اعضای نزدیک خانواده ام برای زنده ماندن با کووید می جنگید ، بنابراین یک موضوع جدی نگران کننده هست .

او  ادامه داد: “تا الان ، من سرفه ، گلودرد وحشتناکی و سردرد دارم. مطمئناً خستگی ، اما … این  برای حاملگی است هاها ،” “به دنبال هیچ نوع مهمانی نباشید. فقط یک یادآوری برای مراقبت از خودتان. امشب آب زیاد بنوشید و دستان خود را بشویید.”

شوهرش اندرو 29 ساله قبلاً آزمایش ویروس کرونایش مثبت بود ، این زوج در ویدیوی اعلامیه بارداری خود که اوایل این ماه در YouTube به اشتراک گذاشته شده بود گفتند.

جانسون ایست گفت: “ما از اینکه تو مبتلا به COVID شده ای ترسیده بودیم. ما مطمئن نبودیم که آیا درو هم  به آن مبتلا شده است ، یا مطمئن نبودیم که خودم هم مبتلا شده باشم یا نه ” “بنابراین من به متخصص اطفال  گفتم ، من با پزشک خودم تماس می گرفتم. … من میگفتم” چه کار کنیم؟ آیا لازمه نگران بارداری باشم؟ ” به خصوص در اوایل بارداری. من از افزایش احتمال خطر سقط جنین خیلی ترسیده بودم. 

جانسون  قبلاً در اکتبر 2017 سقط جنین کرده بود.

هنگامی که شوهرش در حال بهبودی از ویروس کرونا بود ، این زوج طرحی را برای او تهیه کردند تا در یک منطقه جداگانه از خانه خودش را قرنطینه کند.  جانسون ایست در ویدئوی YouTube خود توضیح داد: “ما توافق کردیم که به مدت دو هفته سعی کنیم [درو] او را نبیند  تا مجبور نشود احساس کند پدرش از او فرار می کند”.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا