سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پرنس هری و مگان مارکل با طلاعیه بارداری به پرنسس دیانا ادای احترام کردند.

. پرنس هری و مگان مارکل روز یکشنبه  فاش کردند که در انتظار فرزند دومشان هستند و به نظر می رسد زمان این ادای احترام به مادر هری است.


در روز ولنتاین ، این زن و شوهر دوست داشتنی اعلام کردند که فرزند دومشان در راه است و یک عکس  سیاه و سفید خیره کننده از شکم باردار مگان را منتشر کردند. 

این زوج در بیانیه ای که روز یکشنبه منتشر شد گفت: “ما می توانیم تأیید کنیم که آرچی قرار است برادر بزرگتر شود.” “دوک و دوشس ساسکس از اینکه در انتظار فرزند دومشان هستند بسیار خوشحال هستند.”

سخنگوی کاخی با ET در میان گذاشت که اعضای خانواده سلطنتی هری از این خبر هیجان زده شده اند و اظهار داشت: “اعلیحضرت ، دوک ادینبورگ ، [شاهزاده ولز] و کل خانواده [خوشحال هستند و برای آنها آرزوی سلامتی می کنند.”

با این حال ، همانطور که امید اسکوبی ، کارشناس و گزارشگر سلطنتی در توییتر خود اشاره کرد ، تصمیم آنها برای اعلام خبر در روز ولنتاین اهمیت ویژه ای دارد.

پرنسس دایانا ، 37 سال پیش ، تصمیم گرفت در تعطیلات رمانتیک ولنتاین  اعلام کند که فرزند دومش- شاهزاده هری را باردار است.

“یک ادای احترام احساسی دقیقاً 37 سال پیش بود که پرنسس دایانا خبر بارداری پرنس هری را اعلام کرد. “

– امید اسکوبی (scobie) 14 فوریه 2021

هری مدتهاست که در تلاش است یاد و خاطر مادر مرحومش را در قلبش نگه دارد. این  زوج در مراسم عروسی سلطنتی خود از چندین جهت به او ادای احترام کردند و هری بارها در مورد میراث و افتخار آفرینی های او صحبت کرده است.

مگان 39 ساله و هری 36 ساله در حال حاضر پدر و مادر پسرشان آرچی هستند که در ماه مه 2019 به دنیا آمد. این دو از ماه مه 2018 ازدواج کرده اند.

در نوامبر 2019 ، هری اشاره کرد که خواهان خواهر و برادر برای آرچی است. .”

در ژوئیه گذشته ، هری همچنین به دکتر جین گودال ،  گفت که او و همسرش مگان چند فرزند می خواهند داشته باشند. وقتی گودال در یک لحظه در هنگام گپ خود به او توصیه کرد  که برای نجات کره زمین بچه های “زیادی” نداشته باشید ، ، هری گفت که قصد دارد  حداکثر دو بچه داشته باشد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا