سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاخبر های داغ

مگان مارکل و پرنس هری پس از خسارت طوفان به پناهگاه زنان تگزاس کمک می کنند.

پرنس  هری و مگان مارکل به تگزاس کمک می کنند. 

طبق توئیتی که توسط پناهگاه زنان جنسیس در دالاس به اشتراک گذاشته شد ، دوک و دوشس ساسکس کمک مالی کردند تا امکانات آنجا را که به طور قابل توجهی در اثر طوفان های زمستانی اخیر آسیب دیده بود ، تعمیر کند. این پناهگاه علاوه بر تأمین امنیت ، خدمات مشاوره ای و تخصصی را به زنان و کودکانی که خشونت خانوادگی را تجربه کرده اند ارائه می دهد.

این سازمان در 21 فوریه در توئیتر خود نوشت: “امروز ما فهمیدیم که اخبار خسارات وارد شده از طوفان زمستانی اوری به  پرنس هری و مگان ،  رسیده است.” آنها با عوض کردن سقف در مجموعه آپارتمانهای مسکونی  ما و همچنین کمک به ما در رفع نیازهای فوریمان از ما حمایت کردند. با تشکر از شما ، بنیاد آرچول. “

Jan Langbein ، مدیرعامل پناهگاه و پشتیبانی زنان جنسیس نیز از این زوج  برای کمک هایشان تشکر کرد. او در بیانیه به دست آمده توسط E گفت: “این هدیه نه تنها نیازهای حیاتی ما را تأمین می کند بلکه باعث می شود که دیدگاه بین الملل به خشونت علیه زنان و کودکان پررنگ تر شود  و به آسیب دیدگان می فهماند که آنها تنها نیستند.”

هری و مگان علاوه بر کمک مالی  تعویض سقف و تعمیرات در محل مسکونی انتقالی پناهگاه Annie’s House، منابع دیگری نیز برای کمک به رفع نیازهای فوری اضطراری آنها فراهم کرده اند. دوک و دوشس با تیم پناهگاه و پشتیبانی زنان جنسیس صحبت کردند ، و خاطرنشان کردند که قلبشان با  آنهاست.  همچنین همه را تشویق می کنند تا از هر راهی که می توانند از مردم تگزاس حمایت کنند.

در 17 فوریه ، این پناهگاه که به بیش از 3700 زن و کودک در سال خدمت می کند ، اعلام کرد که به دلیل خسارات عمده ، قطع برق و جاری شدن سیل ناشی از بحران آب و هوا ، برای اولین بار پس از 40 سال به طور موقت تعطیل شده است. در 20 فوریه ، این پناهگاه به اشتراک گذاشت که به لطف پشتیبانی  50 ایالت و پنج کشور ، قادر به بازگشایی بود.

هفته گذشته مشخص شد که هری و مگان ، که در انتظار فرزند دومشان  هستند ، به عنوان اعضای شاغل خانواده سلطنتی برنخواهند گشت. و در حالی که آنها حمایت های سلطنتی خود را از دست دادند ، این دو نفر به صراحت اعلام کردند که با تعدادی از سازمانها به کار خود ادامه خواهند داد.

“همانطور که مدارک کار آنها در طول یک سال گذشته مشهود است ، دوک و دوشس ساسکس همچنان به وظیفه و خدمت خود به انگلیس و سراسر جهان متعهد هستند و حمایت مستمرشان را ادامه می دهند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا