سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

فیلمبرداری “Vanderpump Rules” هنوز در حالت انتظار است.

آریانا مادیکس و تام ساندووال ستاره های سریال روز پنجشنبه به Page Six گفتند که فیلمبرداری برای رئالیتی شو “Vanderpump Rules” با محوریت رستوران ، همچنان در انتظار است.

ساندووال گفت: “مشخصه که آنها می خواهند یک فصل دیگر را بسازند و همه برنامه و قصد انجام این کار را دارند ، اما این فقط به خاطر صنعتی است که ما در آن فعالیت می کنیم ، آنها نمی خواهند ما را بیکار در خانه هایمان ببینند.” 

مادیکس گفت که حتی اگر اخیراً رستوران Lisa Vanderpump SUR ، که در این برنامه ارائه می شود ، برای اولین بار از ماه مارس سال 2020 افتتاح شده است ، اما با توجه به اقدامات احتیاطی COVID-19 هنوز همه چیز  رو هوا است.

او گفت ، “بنابراین ما فقط منتظر هستیم” ،این زوج فقط “می خواهند زمان فیلمبرداری همه در امنیت باشند”.

ساندووال در حالی که آنها در حال تبلیغ یک سری جدید از نوشیدنی های غیر الکلی به نام Alka-Seltzer Mocktails بودند، گفت: “شما همچنین محدودیت های زیادی در مورد تولید و همچنین بدهی ها و مواردی از این قبیل دارید.”

“Vanderpump Rules” به طور معمول در ماه های تابستان فیلمبرداری می شود ، اما تولید آنها متوقف شد زیرا بیماری همه گیر ویروس کرونا ، مجبور به تعطیلی مشاغل شد.

در حالی که SUR باز است ، TomTom – رستوران ساندوال با همبازی اش ، Tom Schwartz و Vanderpump – هنوز بسته است.

این دو نفر در اوج بیماری کرونا در ماه مارس هزار دلار به کارمندانشان داده اند.

از آنجا که فصل گذشته به پایان رسید ، استاسی شرودر ، کریستن دوته ، مکس بوینز و برت کاپریونی به دلیل رفتارهای نژادپرستانه از سریال اخراج شدند. بوینز و کاپریونی کارشان را با ساندووال در TomTom شروع کردند.

در همین حال ، بریتنی کارت رایت و جکس تیلور در ماه دسامبر اعلام کردند که از سریال جدا می شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا