سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

دارایی کانیه وست 6.6 میلیارد دلار است و بیش از نیمی از آن به لطف برندش Yeezy است

 

کانیه وست رپر 43 ساله  دارایی اش به ارزش 6.6 میلیارد دلار است ، که به طور قابل توجهی بیشتر از مبلغی است که وست در آوریل سال 2020 که  فوربس گزارش داده است. 

مدیریت برند کفش  Yeezy که اکنون با آدیداس AG و Gap Inc همکاری دارد ، ارزشش بین 3.2 تا 4.7 میلیارد دلار توسط UBS Group AG ارزیابی شده است.

بلومبرگ با استناد به برآورد بانک گزارش داد: ارزش همکاری جدید Gap با Yeezy ، که قرار است در تابستان امسال وارد بازار شود ، “می تواند 970 میلیون دلار از این مبلغ ارزش داشته باشد.”

 این رپر همچنین 122 میلیون دلار وجه نقد و سهام و 110 میلیون دلار از فهرست موسیقی خود در کنار 1.7 میلیارد دلار دارایی دیگر از جمله بیزینس SKIMS با  همسر سابقش کیم کارداشیان دارد. (کارداشیان در اواسط ماه فوریه تقاضای طلاق کرد. این زوج چهار فرزند مشترک دارند: دختران نورث ، 7 ساله ، و شیکاگو ، 3 ساله ، و پسران سنت ، 5 ساله و مزامیر ، که در ماه مه 2 ساله خواهد شد.)

بلومبرگ می افزاید: West در حال حاضر مالکیت کامل و کنترل خلاقانه بر روی برند Yeezy را دارد و قبلاً یک قرارداد 10 ساله برای طراحی و فروش لباس تحت لیبل Yeezy Gap در سال گذشته امضا کرده است..”

در آوریل سال 2020 ، وست  زمان ادعا کرد که دارایی خالص وی بیش از 3 میلیارد دلار است – که باعث ثروتمندتر شدن او از دیگر میلیاردرهای معروف مانند اپرا وینفری خواهد شد – سپس فوربس گزارش داد که ارزش خالص دارایی او  بسیار کمتر از آنچه ادعا می کرد ، است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا