سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

Zoey’s Extraordinary Playlist: فصل دوم: چهار بازیگر قرار است حضور داشته باشند.

در سریال Zoey’s Extraordinary Playlist،چهار بازیگر از جمله اندرو لیدز ، آلیس لی ، مایکل توماس گرانت و کاپیل تالوکار را که در فصل 1 بازیگران مهمان بودند  به اعضای بازیگران ثابت برای فصل دو ، اضافه شدند. در سریال های درام موزیکال NBC جین لوی ، اسکای لار آستین ، جان کلارنس استوارت و مری استینبورگ بازی می کنند.

Deadline  در مورد نقش آنها در این درام کمدی در NBC گفت:

“دیوید لیدز” برادر بزرگتر زوئی که وکیل است زمانی پدرش را از دست داد که خودش برای اولین بار پدر شده.لی امیلی ، همسر دیوید ، نیز وکیل است او ضمن کنار آمدن با یک خانواده تازه داغدار ، خوشحال از  مادر شدن است.

Grant’s Leif یک برنامه نویس  خوش طبع است که ناگهان خودش را در موقعیت جدید  در شرکت Sprq Point پیدا می کند. Talwalkar’s Tobin یکی دیگر از برنامه نویسان Sprq Point است که از شوخ طبعی و توهین برای پوشاندن بهم ریختگی های درونی استفاده می کند.”

“Zoey’s Extraordinary Playlist درباره Levy است که نقش zoei را بازی می کند و افکار اطرافیانش را بصورت آهنگ میشنود. او اول فکر کرد که دیوانه شده اما بعدا فهمید که این نفرین ناخواسته ممکنه یک هدیه فوق العاده شگفت انگیز باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا