سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

چت هنکس بعد از درگیری با دوست دختر سابقش کیانا پارکر آسیب میبند و خونریزی میکند.

بر اساس ویدیوی جدید و تکان دهنده  ، چت هنکس بازیگر هالیوود بعد از درگیری با دوست دختر سابقش آسیب می بیند. او  گلدان را به سمت سر هنکس پرتاپ میکند و باعث شکستگی سر او میشود.  

در تصاویر به دست آمده توسط TMZ، در لحظاتی قبل از آسیب دیدگی ، هنکس 30 ساله دیده می شود که دوست دختر سابقش را متهم کرده و با چاقو او را تهدید کرده است.

 پدر و مادر بازیگر هنکس، تام هنکس و ریتا ویلسون هستند ، می گوید: “وای ، حالا شما در حال تلاش برای پیچیده کردن داستان هستید.”

او سپس پارکر را  متهم کرد که  پولش را دزدیده ، هنکس پولها  کارت های اعتباریش و اجاره خانه را گرفته است.

پارکر ، با این حال ، ادعا می کند که گلدان را برای دفاع از خودش بعد از آنکه هنکس با چاقو او را تهدید کرده به سر او زده است.

TMZ گفت: این حادثه در خانه هنکس در شوگرلند ، تگزاس ، در 8 ژانویه رخ داد. هیچ کدام به پلیس گزارش ندادند.

به گفته سایت ، هنکس متعاقباً از او به دلیل حمله و جراحت ، سرقت  شکایت کرده است.

پارکر ، با این حال ، ادعا می کند که هنکس نیز نسبت به او خشونت داشته و حتی برای او قرار منع تعقیب صادر کرد.

وکیلای کیانا ، D’Angelo Lowe ، به رسانه گفت که پارکر در حال حاضر تحت مراقبت پزشکی است و او تلاش کرد که برای هنکس کاری انجام دهد که بی فایده است.

در همین حال ، وکیل مدافع چت هنکس، مارتی سینگر ، روز چهارشنبه به Page Six گفت: “یک روز بعد از روبرو شدن چت هنکس با کیانا پارکر در مورد سرقت پول از کارت اعتباری اش ، در حالی که همراه پارکر  مردی تنومند با اسلحه بود ، او با چاقو به چت حمله کرد که باعث خونریزی شدید او شد. اینها در ویدیو است و فیلم بی چون و چرای کل داستان را روایت می کند. ادعاهای پارکر کاملاً نادرست و ساختگی   است. “

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا