سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

The Goldbergs: فصل هشتم ABC قسمت آخر George Segal را پخش می کند.

The Goldbergs: برای خداحافظی با George Segal  آماده می شوند. قسمت آخر این بازیگر فقید چهارشنبه شب از شبکه ABC پخش می شود و در پایان یک  ادای احترام ویژه به او اجرا می شود. George Segal که اوایل این هفته به دنبال عوارض ناشی از جراحی قلب از دنیا رفت ، در این کمدی نقش آلبرت “پاپ” را بازی کرد.

وندی مک لندون-کووی ، شان جیامبرون ، تروی جنتیل ، هایلی اورانتیا ، سام لرنر ، جف گارلین و پاتن اوسولت در این سریال بازی می کنند که خانواده ای رنگارنگ را در دهه 1980 دنبال می کند.

بازیگران و اعضای گروه The Goldbergs در مورد این بازیگر بعد از مرگش گفتند:

“به نمایندگی از همه افراد در The Goldbergs ، ما برای از دست دادن دوست عزیزمان ، جورج به ستوه آمده ایم. او مهربان ، دوست داشتنی ، با استعداد و بامزه بود. جورج نمونه واقعی بازیگری بود و همه زندگی ما را تحت تاثیر گذاشت.

این افتخار و امتیازی برای ما بود که او را به عنوان یک همکار و دوست در تمام این سالها داشتیم. برای هیچ یک از ما تعجب آور نیست که او را به خوبی بشناسیم که او یک گنجینه ملی واقعی است. همه برای او دلتنگ خواهند شد، روحش شاد.”

شما چی فکر میکنید؟ آیا شما از طرفداران The Goldbergs در ABC هستید؟ ناراحت هستید که دیگر سگال در این کمدی دیده نخواهد شد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا