سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار موسیقیپیشخوان اروپا

مراسم جوایز گرمی 2022 رسما به دلیل نگرانی های ناشی از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد

آکادمی گرمی در روز چهارشنبه، 5 ژانویه در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد، این مراسم  که سالانه برای تجلیل از بهترین‌های موسیقی برگزار می شود امسال، در تاریخ برنامه‌ریزی شده قبلی یعنی 31 ژانویه برگزار نخواهد شد و به دلیل نگرانی‌های ناشی از شیوع کرونا برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده است. این اقدام در بحبوحه افزایش جهانی شیوع سویه جدید اومیکرون انجام شد.

این دومین سال متوالیه که از زمان شروع همه‌گیری در مارس 2020، تاریخ برگزاری مراسم گرمی، که معمولاً در ژانویه یا فوریه برگزار می‌شود، به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

برگزارکنندگان مراسم در بیانیه ای به E نیوز گفتند: “پس از بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق با مقامات شهری و ایالتی، کارشناسان بهداشت و سلامت، جامعه هنرمندان و شرکای  ما، آکادمی ضبط و CBS شصت و چهارمین دوره جوایز سالانه گرمی را به تعویق انداختند.” “سلامت و ایمنی جامعه موسیقی ما، حضار و صدها نفری که خستگی ناپذیر برای مراسم کار می کنند اولویت اصلی ما است.”

سال گذشته،در پی افزایش شمار مبتلایان به کرونا که از پاییز قبل شروع شد مراسم گرمی 2021 از ژانویه به مارس به تعویق افتاد .  ترو نوا از دیلی شو میزبان این مراسم بود و قرار بود امسال دوباره میزبانی کند.

نامزدهای گرمی 2022 در نوامبر اعلام شدند و هنرمندانی مانند تیلور سویفت، اولیویا رودریگو و لیل ناس ایکس جز نامزدها هستند. دریک نامزد دریافت دو جایزه شد اما بعداً نامزدیش را پس گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا