سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جف بریجز فاش کرد که او مبتلا به بیماری لنفوم شده است.

جف بریجز بازیگر برنده جایزه اسکار ، معروف به نقش آفرینی در فیلم هایی مانند The Big Lebowski ، True Grit و Crazy Heart ، روز دوشنبه فاش کرد که به لنفوم مبتلا شده است.

بریجز در توئیتش نوشت:  “من مبتلا به لنفوم شده ام. اگرچه این یک بیماری جدی است ، اما خوشبختم که تیم بزرگی از پزشکان دارم . من شروع به درمان می کنم و شما را در جریان بهبودی ام قرار می دهم.”

او ادامه داد: “من عمیقاً از عشق و حمایت خانواده و دوستانم سپاسگزارم. از دعای شما و آرزوی سلامتی شما سپاسگزارم.” او همچنین به هواداران یادآوری کرد که رأی دهند ، “چون همه ما در این امر با هم هستیم.”

بسیاری از افراد مشهور مانند پاتریشیا آرکت و کتی گریفین در توییتر نسبت به این خبر واکنش نشان دادند.

آرکوت پاسخ داد: “برای شما و خانواده تان عشق می فرستم و آرزوی شفا دارم. “

گریفین در توئیتی نوشت: “جف ، برای شما امیدواری آرزو می کنم  هر آنچه را که لازم دارید و هر آنچه را که می خواهید بدست آورید.”

لنفوم  Lymphoma گروهی از تومورهای یاخته‌های خونی است که از لنفوسیت‌ها به وجود می‌آید. گاهی واژهٔ لنفوم تنها به تومورهای سرطانی اشاره دارد و به همهٔ تومورها اطلاق نمی‌شود. نشانگان این بیماری شامل این موارد هستند: بزرگ شدن غدد لنفاوی که معمولاً بدون درد هستند، تب، تعرق، خارش، کاهش وزن، احساس خستگی . تعرق معمولاً در شب صورت می‌گیرد. دو گونهٔ عمدهٔ لنفوم لنفوم هوچکین (HL) و لنفوم غیر هوچکینی (NHL) می‌باشند. بریج مشخص نکرد که نوع بیماری وی چیست.

درمان بیماری می‌تواند ترکیبی از شیمی‌درمانی، پرتودرمانی، نوردرمانی، درمان هدفمند و جراحی باشد. 

بریجز اخیراً در Bad Times 2018 در El Royale حضور داشت و در طول زندگی حرفه ای اش هفت نامزدی اسکار کسب کرد و در سال 2010 برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای قلب دیوانه شد. او در حال حاضر در حال تولید سریال شبکه FX  به نام پیر مرد است.

FX ، Touchstone Television ، Hulu و FXP در بیانیه ای گفتند ، “ما به جف و خانواده اش عشق میفرستیم و همیشه حامی شما هستیم. ما برای او آرزوی بهبودی کامل  داریم. و ، مانند جف همیشه می گوید ، “همه ما در این شرایط  با هم هستیم.” جف  ما هم به تو می گوییم ، همه ما در این شرایط با شما هستیم. ”

از دیگر افراد مشهوری که با لنفوم مبارزه کرده اند می توان به مایکل سی هال ، ستاره دکستر ، مایکل تی ، ژن وایلدر و اندی ویتفیلد بازیگر اسپارتاکوس اشاره کرد که در سال 2011 به دلیل لنف غیر هوچکینی درگذشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا