سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

شاهزاده های ویلیام و هری بعد از تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ باهم دوستانه صحبت می کنند.

بعد از تشییع جنازه پرنس فیلیپ ،شاهزاده ویلیام و پرنس هری دیده می شدند که با یکدیگر دوستانه صحبت می کردند.

صبح روز شنبه ، این دو برادر که از کلیسای سنت جورج خارج می شدند ، در کنار کیت میدلتون راه می رفتند و با هم صحبت می کردند.

ظاهرا کیت بازتاب خبری بود او قرار بود برای صلح بین شوهر و برادرش تلاش کند ، که از زمان کناره گیری هری و همسر باردارش مگان مارکل از سمت سلطنت ارشد ، یکدیگر را ندیده بودند.

ظاهر برادران در تشییع جنازه زمانی که هری 36 ساله و ویلیام 38 ساله ، به طور جدی ، اما نه در کنار هم در صفوف سلطنتی راهپیمایی کردند، توسط پسر عمه شان پیتر فیلیپس جدا شدند.

در مراسم 50 دقیقه ای کلیسا نیز این دو از هم جدا شدند.

یک منبع سلطنتی قبلاً به دیلی تلگراف گفت: ” این مربوط به بزرگداشت یاد پدربزرگشان و حمایت از مادربزرگشان است.” “آنها مشتاق خواهند بود که به عنوان یک خانواده در کنار هم باشند و یک بار دیگر در یکجا باشند. “

منبع دیگری افزود: “تمام تمرکز روی ملکه است. بدون استثناء، یک خانواده متحد. “

همه نگاهها به طرف برادران بود ، زیرا این اولین باری بود که مردم از زمان پخش مصاحبه انفجاری  با اپرا وینفری ،آنها را با هم می دیدند.

مارکل ، در ماه های آخر بارداری فرزند دومش با هری است و به دستور پزشکش در کالیفرنیا ماند. یک منبع تأیید کرد ، او مراسم را از خانه تماشا می کرد ، و این زوج یک تاج گل یادبود تهیه کردند که با گلهای محلی درست شده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا