سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

منبع می گوید مارک آنتونی از جنیفر لوپز به خاطر جدایی از الکس رودریگز حمایت می کند.

جنیفر لوپز و مارک آنتونی همیشه “پشت همند. “

این زوج سابق که دوقلوهای مکس و اِم 13 ساله را با هم دارند ممکن است دیگر با هم رابطه ای نداشته باشند  اما دوستی محکمی دارند. در میان جدایی اخیر لوپز از الکس رودریگز ، یک منبع به ET گفت که “جنیفر داشتن روابط صمیمانه را مهم می داند ، به ویژه با مارک چون  که پدر فرزندانش است.”

این منبع می افزاید: “جنیفر و مارک با هم دوستند چه در مورد فرزندپروری ، چه در مورد مسائل شخصی و یا مشاغل آنها از یکدیگر حمایت می کنند.” “آنها پشت یکدیگرند.” لوپز و آنتونی از سال 2004 تا 2014 با هم ازدواج کردند.

در اوایل این ماه ، آنتونی ستارگان هاستلرز را به دلیل آینده نگری ستایش کرد و در آخرین شماره از InStyle اظهار داشت: “آنچه در مورد جنیفر توانایی او در دیدن و درک مسائل قبل از وقوع است. قبل از اینکه حتی یک ایده را مطرح کند ، او آن را تجسم کرده است . و اگر کسی بگوید که این بهترین ایده نیست ، او خواهد گفت ، “شما آن را هنوز نمی بینید.” نه بار از 10 بار ، او آن را میخکوب می کند. “

وی همچنین از اخلاق کاریش تعریف کرد و افزود: “او اولین کسی است که در اتاق است و آخرین نفری است که آنجا را  ترک کرده است. سخت ترین آدم کاری که تاکنون ملاقات کرده ام. وقتی با هم بودیم برای من کاملاً برعکس بود. از آن زمان تغییر کرده است. من چیزهای زیادی از او آموختم. “

در همین حال ، لوپز و رودریگز در بیانیه مشترکی در 15 آوریل رسما جدایی خودشان را اعلام کردند.

این زوج سابق گفتند: “ما فهمیدیم که بهتره به عنوان دو دوست با هم باشیم.” “ما به کار مشترک و پشتیبانی از یکدیگر در مشاغل و پروژه های مشترکمان ادامه خواهیم داد.”

آنها در مورد بچه های لوپز و دختران رودریگز ، ناتاشا ، 16 ساله و الا ، 13 ساله ادامه دادند: “ما برای همه و فرزندان یکدیگر بهترین ها را آرزو می کنیم.” به احترام آنها ، تنها اظهارنظر دیگری که باید بکنیم تشکر از شماست به هر کسی که سخنان مهربانانه و پشتیبانی را ارسال کرده باشد. “

در همان روز ، آنتونی نیز تصمیم گرفت حضور خود را در جوایز موسیقی آمریکای لاتین لغو کند. در حالی که اشاره ای به لوپز نکرد ،  او  با ساخت ویدئویی گفت که به دلایل ایمنی تصمیم گرفته است در خانه بماند و  خاطرنشان کرد که او سالم و خوب است ، فقط تصمیم گرفت که نرود.

قبل از جدایی رسمی جنیفر لوپز و الکس رودریگرز  ، در 12 مارس چندین منبع به ET گفتند که این دو نامزدی خود را بهم زدند 

در همان روز ، لوپز عکسی از FaceTiming خود را با دخترش Emme ، که بر شانه پدرش ، آنتونی ، گریه می کرد ، منتشر کرد. او در کپشن نوشت : “هنگامی که آنها غمگین هستند اما مادر و بابا آنجا هستند # دانه های نارگیل.” “من تو را دوست دارم !! خیلی به تو افتخار می کنم …”

در همین حال ، یک منبع دیگر روز چهارشنبه به ET گفت که او سعی دارد برای رابطه شان تلاش کند. 

این منبع در بخشی از سخنان خود گفت: “او می دانست که زمان ترک کردن است. در مورد برنامه های عروسی و مسائل مربوط به اعتماد مسائلی وجود داشت که نمی توانست از کنار آنها عبور کند.” “بچه های او از این جدایی ناراحت هستند زیرا همه آنها خیلی بهم نزدیک بودند  ، اما در نهایت خواهان بهترین چیز برای مادرشان و خوشبختی او هستند. هنوز هم عشق و احترام بین این دو خانواده وجود دارد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا