سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر لوپز و بن افلک پس از جدایی جنیفر از الکس رودریگز با هم وقت می گذرانند.

بن افلک و جنیفر لوپز بعد از جدایی جنیفر  از الکس رودریگز  با هم وقت گذرانده اند ، اما فقط به عنوان دوست.

روز جمعه ، پیج سیکس گزارش داد که افلک 48 ساله از زمان اعلام جدایی جنیفر از رودریگز ، بارها به دیدار لوپز 51 ساله رفته است  و مدتی است که در ماشین  SUV اسکالید که ادعا می شود متعلق به لوپز است دیده شده اند. 

به گفته Page Six ، گفته می شود که افلک از وقتی که جنیفر از سر ست فیلمبرداری فیلم جدیدش ،  شاتگان ودینگ ، در جمهوری دومنیکن ،به لس آنجلس برگشته سه بار به دبدن او رفته .

لوپز با چند نفر از پارتنرهای سابقش  دوستانه باقی مانده است ، به ویژه مارک آنتونی. منبعی قبلاً به ET گفت: “J. Lo داشتن روابط صمیمانه خصوصاً با مارک را مهم می داند ، زیرا او پدر فرزندانش است.”

لوپز پس از آنکه او و رودریگز در 15 آوریل با بیانیه ای مشترک جداییشان  را پس از چهار سال اعلام کردند ، تازه مجرد است و به اشتراک گذاشت که آنها فهمیدند که بهتره فقط دوست باشند. آنها پس از جدایی در حالی که مشغول  خوردن شام با هم بودند در هتل Bel Air در لس آنجلس دیده شدند. منبعی به ET گفت که آنها جدا از هم آمده اند  و جدا رفته اند.

در همین حال ، افلک و لوپز در سال 2002 نامزد کردند و در سال 2004 از هم جدا شدند ، اما از آن زمان دوست باقی مانده اند. افلک اخیراً او را در مجله InStyle تمجید کرده است.

او گفت: “من نمی دانم مردم این را می دانند یا نه ، اما تأثیرگذارترین چیز در مورد جنیفر اخلاق کاری خارق العاده او بود.” “این تواضع و فروتنی همراه با این فرضیه اساسی بود که نه تنها برای موفقیت به سختی کار می کردید ، بلکه باید خود را حتی بیشتر تحت فشار قرار می دادید.”. “

افلک همچنین در مورد جوان ماندن لوپز اظهار نظر کرد ، و پرسید: “چشمه جوانی را کجا نگهداری می کنی؟ چرا به نظر می رسد مانند سال 2003 هستی و به نظر می رسد من در بهترین حالت 40 ساله هستم؟”

لوپز از تعارف خندید و پاسخ داد: “بن خنده دار است! او هنوز هم خیلی خوب به نظر می رسد.”

 لوپز در خاطراتش در سال 2014 ، عشق واقعی ، رابطه ناموفق خود با افلک را “اولین شکست واقعی قلب” خواند و درباره زندگی سریع با آنتونی صحبت کرد.

او به اشتراک گذاشت: “احساس می کردم قلبم از قفسه سینه من بیرون زده.” “مردم کارهای زیادی انجام می دهند تا این لحظات را فراموش کنند. . برخی از افراد مواد مخدر می کشند ، برخی می نوشند و برخی دیگر بیرون  و میهمانی می روند.”

او ادامه داد: “من در یک شخص دیگر به دنبال آرامش بودم ، سعی کردم کسی را پیدا کنم که بتواند در تنهایی ترین ساعتهایم به من عشق دهد “و آن لحظه ای بود که مارک در زندگی من دوباره ظاهر شد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا