سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آن داگلاس ، همسر بازیگر فقید کرک داگلاس ، در سن 102 سالگی درگذشت.

آن داگلاس ، همسر بازیگر فقید کرک داگلاس و نامادری مایکل داگلاس ، روز پنجشنبه در کالیفرنیا درگذشت. او 102 ساله بود.

طبق گفته هایی که توسط سخنگوی مارسیا نیوبرگر ارائه شد ، داگلاس در خانه اش در بورلی هیلز درگذشت. هیچ علتی برای مرگ او اعلام نشده است.

کرک داگلاس ، اسطوره هالیوود که در “اسپارتاکوس” ، “شور زندگی” و ده ها فیلم دیگر بازی کرد ، در فوریه سال 2020 در 103 درگذشت.

او در سال 1954 بعد از ملاقات با آن بوییدنس در پاریس ، هنگام فیلمبرداری “Act of Love” و تبلیغ تبلیغاتش، با او ازدواج کرد. آنها صاحب دو پسر به نام های پیتر تهیه کننده و اریک بازیگر شدند.

کرک داگلاس یک بار گفت: “من خیلی وقتها برام سواله که اگر با او ازدواج نمی کردم چه اتفاقی برای من می افتاد. من ممکن بود بدون زیرکی و ذکاوت تجاری او و غرایز ظریفش زنده نمانم. »

در سال 2017 این زوج “کرک و آن: نامه های عاشقانه ، خنده و یک عمر در هالیوود” را منتشر کردند.

بنیاد داگلاس ، که آن و همسرش بنیانگذار آن بودند ، میلیون ها نفر را به طیف وسیعی از موسسات ، از بیمارستان کودکان لس آنجلس گرفته تا صندوق فیلم و تلویزیون ، کمک کرده است.

مایکل داگلاس گفت نامادری او “همیشه در قلب ما خواهد بود.”

این بازیگر در بیانیه ای گفت: “او بهترین ها را در همه ما به خصوص پدر ما به نمایش گذاشت. پدر هرگز بدون حمایت و مشارکت آن وارد کاری نمیشد.”

همسر اول کرک داگلاس و مادر مایکل ، دیانا داگلاس ، در سال 2015 درگذشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا