سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

اسکات دیسیک: من به دنبال “دختران جوان” نیستم ، اما آنها جذب من میشوند.

اسکات دیسیک می داند که پارتنر اخیرش دختر جوانی است ، اما او قسم می خورد که این تقصیر او نیست.

اسکات همسر سابق کورتنی کارداشیان در دیدار روز یکشنبه “Keeping Up with the Kardashians” به اندی کوهن گفت: “همه این اشتباه را می گیرند – اینکه من به دنبال دختران جوان هستم.” “من به دنبال دختران جوان نمی روم.”

دیسیک با شوخی گفت: “اتفاقاً به دلیل جوان به نظر رسیدن من جذب می شوند.” “این چیزی است که من پیش خودم فکر میکنم.”

پاییز سال گذشته ، دیسیک 38 ساله از رابطه تقریبا سه ساله اش با دختر لیونل ریچی ، سوفیا ریچی ، که الان 22 ساله است ، و هری هملین  دختر لیسا رینا و  آملیا گری هملین ، 20 ساله ، دوباره به جای اول برگشت.

Page Six برای اولین بار در ماه نوامبر سال 2020 این زوج را در حال ناهار خوردن در بیرون دیده شدند و دیسیک به تازگی بر روی یک گردنبند صلیب الماس و 57000 دلار چاپ هلموت نیوتن برای تولد آملیا سر و صدا کرده است.

گرچه ممکن است فاصله سنی آنها برای دیسیک آزاردهنده نباشد ، رینا 52 ساله با کایل ریچاردز در پیش پرده فصل 11 سریال “Real Housewives of Beverly Hills” موافقت کرد که “او برای آملیا خیلی بزرگتر است”.

دیسیک و کارداشیان 42 ساله قبل از اینکه برای همیشه در سال 2015 جدا شوند ، نزدیک به 10 سال با یکدیگر دورا دور در رابطه هستند. آنها سه فرزند بنامهای میسون 11 ساله و رینگ ، 6 ساله و دخترشان پنه لوپه 8 ساله هستند.

دیسیک و کارداشیان در جریان دیدار مجدد اظهار داشتند که ممکن است رابطه آنها دوام داشته باشد در صورتی که مجبور نشوند از طریق برنامه مسائل مربوط به سو استفاده مصرف مواد  در معرض دید مردم قرار بگیرند

یک منبع در ماه مه به Page Six گفت که رابطه دوستانه دیسیک با کارداشیان در جدایی او و صوفیا نقش داشته است.

کارداشیان اخیرا با درامر Blink-182 ، تراویس بارکر ، 45 ساله رابطه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا