سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان مک کین اعلام کرد که “The View” را ترک می کند.

بر اساس خبر جدیدی ، مگان مک کین در حال خداحافظی با برنامه “The View” است.

به گزارش Daily Mail ، مجری برنامه قرار است استعفای خوش را در برنامه صبح پنجشنبه اعلام کند و چهارمین فصلش را در پایان ماه جولای به پایان برساند.

منبع دیزنی به دیلی میل گفت: “ما سعی کرده ایم او را نگه داریم ، اما او مصمم است که الان زمان مناسب برای ترک اوست.”

بر اساس این گزارش ،مگان مک لین 36 ساله هنوز دو سال از قرار دادش مانده بود.

 

در اوایل سال ، مک کین به نظر می رسید که قصد خروج قریب الوقوع از برنامه تاک شو را ندارد – با وجود درگیری های مدام با Joy Behar و Whoopi Goldberg و بیشتر مجری های لیبرال.

”  همه ما باید مثل آمریکایی ها با هم زندگی کنیم و زندگی مشترک داشته باشیم”
او در اواسط ژانویه در برنامه “تماشای آنچه اتفاق می افتد با اندی کوهن زندگی می کند” گفت ، “که کمی پیچیده تر از جواب است ، اما همه ما تلاش خواهیم کرد و زندگی مشترک خواهیم کرد و من واقعاً می خواهم که همه ما رو به جلو حرکت کنیم. “

یک منبع به دیلی میل گفت که میزبانان مک کین – بهار ، گلدبرگ ، سانی هاستین ، سارا هاینز و آنا ناوارو – قبل از انتشار این خبر “هنوز مطلع نبودند که مگان استعفا داده است”.

مک کین – دختر سناتور فقید جان مک کین و سیندی مک کین – از سال 2017 با بن دومنک ازدواج کرده است. آنها یک دختر بچه به نام لیبرتی دارند که در سپتامبر 1 ساله می شود.

Page Six برای اظهار نظر با ABC تماس گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا