سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

جورجا فاکس اعلام کرد که از سریال CSI: Vegas جدا می شود.

در روز سه شنبه،  25 ژانویه  جورجا فاکس بازیگر  CSI: Vegas در توییتر اعلام کرد که او از این سریال جدا می شود. . در بیانیه منتشر شده فاکس فاش کرد که این تصمیم را پس از “بحث و جدل بسیار زیاد” گرفته است.

او نوشت: “من تصمیم گرفتم که دیگر در سریال CSI: Vegas حضور نداشته باشم. .” “برای من CSI همیشه یک داستان عاشقانه بوده است. داستانی که مردم می توانند عشق را در تاریکترین مکان ها و زمان ها پیدا کنند. و داستانی که عشق حتی در تاریکترین مکان ها و زمان ها، می تواند ریشه ها را گسترش دهد و رشد کند. من شخصا نمی توانم دوباره شخصیتهای سارا  ( با بازی خودش ) و گریسوم را از هم جدا کنم. ”

این خبر بیش از یک ماه پس از آن اعلام شد که ویلیام پترسن ( بازیگر نقش گریسوم )، که با جورجا فاکس در CSI: Crime Scene Investigation و دنباله های آن  همبازی بود گفت که برای فصل دوم بازگشت نخواهد داشت. پترسن تنها موافقت کرد که شخصیت گیل گریسوم  را برای یک فصل از CSI: Vegas بازی کند.

فاکس نوشت : “پس اگر گریسوم می رود , سارا هم می رود  “هر کجا که بروند،آنها به هم تعلق دارند.”

اگرچه فاکس تصمیم گرفته  تا از سریال جدا شود  اما تماشاگران را تشویق می کند تا به تماشای این سریال ادامه دهند و می گوید با وجود یک تیم باور نکردنی یک سریال شگفت انگیزی تولید شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا