سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونمجله سینمایی

شیلین وودلی در سریال سه زن بازی خواهد کرد

[ad_1]

شیلین وودلی به تازگی قرارداد بازی در سریال سه زن که توسط شبکه شوتایم ساخته خواهد شد را امضا کرده است.

سریال سه زن (Three Women) براساس رمانی با همین نام که توسط لیسا تِدیو (Lisa Taddeo) نوشته شده است، ساخته خواهد شد. شیلین وودلی (Shailene Woodley) در این سریال در نقش شخصیتی که برداشتی از شخصیت نویسنده این رمان است، به هنرنمایی خواهد پرداخت.

در این سریال وودلی، با جزئیات زندگی زناشویی سه زن آمریکایی و حواشی که آنها در خانواده و مردم درگیر آن شدند، آشنا می‌شود. شخصیت وی در این سریال جیا نام دارد که بعد از دست دادن اعضای خانواده خود، با این سه زن دوست می‌شود تا آنها داستان زندگی خود را، برای وی بیان کنند.

رمان سه زن در سال ۲۰۱۹ منتشر و به سرعت تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکا شد و شبکه شوتایم در رقابت با چند شبکه دیگر، در همان سال حق ساخت آن را به دست آورده بود.

تدیو در کنار لوئیس فریدبرگ (Louise Friedberg) جزو تیم تهیه‌کنندگان این سریال خواهند بود و فریدبرگ دو قسمت نخست این سریال را کارگردانی خواهد کرد.

لازم به ذکر است که فیلم‌برداری این سریال قرار است از پاییز امسال آغاز شود هرچند شبکه شوتایم، هنوز زمانی را برای پخش آن اعلام نکرده است.

منبع: hollywoodreporter

.
نقل از سینما-فارس

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا