سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونمجله سینمایی

همبازی شدن تام هنکس با تیلدا سوینتن در فیلم جدید وس اندرسن

[ad_1]

تام هنکس به عنوان جدیدترین بازیگر، به فیلم پرستاره و فعلا بدون نام وس اندرسن اضافه شد.

در حالی که همین چند رو قبل بود که به شما گفتیم که وس اندرسن (Wes Anderson) قرار است در فیلم جدید خود مجددا با تیلدا سوینتن (Tilda Swinton) و بیل موری (Bill Murray) همکاری کند، امروز خبر هیجان‌انگیز دیگری از این فیلم منتشر شد.

تام هنکس (Tom Hanks)؛ ستاره محبوب سینما، اخیرا قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرده است و به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. آدرین برودی (Adrien Brody) نیز اخیرا به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده بود.

با توجه به این که در حال حاضر هیچگونه جزئیاتی از داستان فیلم منتشر نشده است، نقشی که هنکس در آن به هنرنمایی خواهد پرداخت نیز، مشخص نشده است اما منابع نزدیک به این پروژه گفته‌اند که هنکس احتمالا نقش کوتاهی در این فیلم خواهد داشت.

اندرسن در حالی با سوینتن، موری و برودی در این فیلم همکاری خواهد کرد که این سه بازیگر، در آخرین ساخته وی که فیلم گزارش فرانسوی (The French Dispatch) باشد نیز، با وی همکاری کرده بودند. فیلمی که قرار است از کمتر از ۳ ماه دیگر، اکران خود را آغاز کند.

اندرسن علاوه بر کارگردانی فیلم جدید خود، وظیفه نویسندگی آن را نیز برعهده داشته است. فیلم‌برداری این فیلم قرار است از چند روز دیگر در کشور اسپانیا آغاز شود.

لازم به ذکر است که در حال حاضر، زمان انتشار این فیلم مشخص نشده است.

منبع: hollywoodreporter

.
نقل از سینما-فارس

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا