سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونمجله سینمایی

تولید پیش درآمد Hunger Games در سال ۲۰۲۲

[ad_1]

در حال حاضر، کمپانی لایونزگیت در حال توسعه پیش‌درآمدی برای مجموعه فیلم‌های Hunger Games (بازی‌های عطش) است. این کمپانی امیدوار است تا تولید این فیلم را از نیمه اول سال ۲۰۲۲ آغاز کند.

این پیش‌درآمد براساس کتابی به نام The Ballad of Songbirds and Snakes (تصنیف مرغ‌های نغمه‌سرا و مارها) نوشته سوزان کالینز (Suzanne Collins) است. داستان این کتاب، جوانی ۱۸ ساله به نام کوریلینس اسنو قبل از تبدیل شدنش به حاکم ستمگر شهر پانم را دنبال می‌کند.

مدیر کمپانی لایونزگیت، جو دریک (Joe Drake)، در صحبت‌هایش اظهار داشته که توسعه فیلم در مراحل خوبی به سر می‌برد. او امیدوار است که در اواخر سال ۲۰۲۳ یا اوایل سال ۲۰۲۴ شاهد اکران این فیلم باشیم. فرانسیس لورن (Francis Lawrence) که کارگردانی فیلم‌های قبلی مجموعه بازی‌های عطش را در دست داشته، قرار است سکان‌دار کارگردانی این فیلم جدید باشد. مایکل آرنت (Michael Arndt) به همراه سوزان کالینز نویسندگی فیلم‌نامه را برعهده دارند. هنوز بازیگران فیلم مشخص نشده‌اند.

خلاصه اتفاقات کتاب تصنیف مرغ‌های نغمه‌سرا و مارها به شرح زیر است:

دهمین مراسم بازی‌های عطش که به صورت سالیانه برگزار می‌شود، در آستانه شروع قرار دارد. در پایتخت، کوریلینس اسنو ۱۸ ساله خود را مهیا می‌کند تا با استفاده از تنها فرصتش، خود را به عنوان یک مربی در این بازی‌ها به شهرت برساند. خاندان اسنو که زمانی بسیار قدرتمند بودند، دفعات زیادی در این مسابقات شکست خوردند و اکنون، این اسنوی جوان شانس کمی دارد تا با غلبه بر رقیبان خود به احترام و تکریم دست یابد.

همه چیز بر علیه او است. وظیفه هدایت شرکت کننده زن از منطقه ۱۲ که پایین‌ترین سطح است را به او داده‌اند. با این کار، او را تحقیر کردند. حال، سرنوشت آنها به هم گره خورده و کوریلینس هر تصمیمی بگیرد ممکن است به شکست یا پیروزی منجر شود. در میدان مسابقات، مبارزه تا حد مرگ است. در بیرون میدان نیز کوریلینس باید بر خلاف میلش از قوانین پیروی کند و سعی کند همه جوره زنده بماند.

منبع: collider

.
نقل از سینما-فارس

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا