سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار سینمااخبار فرهنگی و هنریاخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیسینمای جهان

انتخاب نقش اول زن دکتر «هو» “Doctor Who”….

بی بی سی سابقه‌ی(تاریخچه) انتخاب جدیدترین ستاره‌ی «دکتر هو» “Doctor Who”رو ساخته .

در روز یکشنبه گوینده اعلام کرد که جودی ویتاکِر ، ستاره‌ی درامای تبهکاری «کلیسای پهناور»(Broadchurch) ، اولین دکتر زن در «دکتر هو» “Doctor Who”خواهد بود .

اون به دنبال ستاره‌ی فعلی” Doctor Who” ، پیتر کاپالدی ، که در ژانویه اعلام شد بعد از کریسمس مخصوص ۲۰۱۷ میخواد بره ، قرار میگیره .

انتخاب بازیگر ویتاکِر لحظه‌ی مهمی رو در تاریخچه‌‌ی «دکتر هو»”Doctor Who” نشانه گذاری کرده .

با وجود اینکه اجرا میزبان شخصیت زنی قوی از «رئیس» (The Master) میشل گومز و «آهنگ رودخانه» (River Song) الکس کیگستون توسط افرادی مثل اِیمی پوند(کارِن گیلان) و رز(بیلی پایپِر) همراهی میشه ، هیچ زنی تا به حال نقش اصلی”Doctor Who” رو به تصویر نکشیده .

ویتاکِر در سؤال و جواب آزاد بی بی سی درمورد این شخصیت در “Doctor Who” گفت :
«این کاملاً احساس پرقدرتی داره ؛ به عنوان یک طرفدار حقوق زنان ، به عنوان یک زن ، به عنوان یک بازیگر ، به عنوان یک انسان ، به عنوان کسی که میخواد خودشون رو به طور مداوم جلو ببره و خودشون رو به چالش بکشه و احساس محدود بودن بخاطر چیزایی که بهشون گفته میشه که باید انجام بدن یا نباید انجام بدن ، نداشته باشن .»
«این احساس بی نظیری داره .»

مجری تهیه کننده کریس چینبال ، کسی که سرپرستی نوشتن و رو برعهده گرفته و ناشر الکترونیکی فصل بعد استِوِن مُوفات ، در یه بیانیه گفت که همیشه میخواست سیزدهمین دکتر زن باشه و ویتاکِر «انتخاب شماره اولشون » بود .

اون گفت :«انتخاب اون خانوم برای نقش دکتر به راحتی ما غافلگیر کرد و به تحسین واداشت .»
«جودی آدم خواسته شده ، بامزه ، امید بخش ،بهترین نیروی طبیعته و چیزای زیادی رو به ما یاد میده ، به نقش نیرو و گرما میبخشه .
سیزدهمین دکتر مخصوص خودشه .»

انتظار میره که ویتاکِر اول در کریسمس مخصوص ظاهر بشه و نقش رو در فصل پیش رو”Doctor Who” به عهده بگیره .

افتخارات دیگه‌ی ویتاکِر شامل «آیینه‌ی سیاه» ، «آسمان اول» ، « دود» ، و «ونوس» میشه .

2289images14123016619e

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا