سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان مارکل و پرنس هری در Global Citizen Live شرکت کردند تا عدالت در واکسیناسیون COVID را تبلیغ کنند.

مگان مارکل و پرنس هری همچنان به حمایت از حقوق واکسیناسیون ادامه می دهند. دوک و دوشس ساسکس روز شنبه در Central Park در  Global Citizen Live شرکت کردند. این زوج ، که در اوایل این هفته وارد شهر نیویورک شدند ، در این ایونت ، که برای حمایت از دسترسی به واکسن COVID در سراسر جهان برگزار شد ، صحبت کردند. آنها به عنوان خیرین برای Global Citizen خدمت می کنند.

هری گفت : “به همه ما اینجا نگاه کنید. “آیا ما آماده انجام اقدامات لازم برای پایان دادن به این همه گیری هستیم؟”

مگان افزود: “خیلی خوبه که با همه شما به اینجا برگردیم. ببینید ، ما می دانیم که احساس می کنیم این همه گیری برای همیشه ادامه داشته باشد.  طولانی بود و برخی از مردم آن را پشت سر گذاشتند … خیلی چیزها وجود دارد ما امروز می توانیم اقداماتی را انجام دهیم که می تواند ما را به پایان همه گیری نزدیکتر کند. ”

آن دو سپس آمار و اطلاعاتشان را در مورد واکسن و نحوه رساندن آن به کشورهای نیازمند به اشتراک گذاشتند.

علاوه بر مگان و هری، سلبریتی های حاضر در این مراسم عبارت بودند از امبر روفین ، اندی کوهن ، بیلی پورتر ، بونانگ ماتهبا ، بریجیت مویناهان ، کانی بریتون ، دبورا لی لی فرنس ، دسوس نیس  ، دیکمبه موتومبو ، کتی هولمز و …

این اولین بار نیست که این زوج به صورت عمومی در مورد این موضوع صحبت می کنند. در ماه مه ، هری در VAX LIVE: The Concert to Reunite the World که توسط Global Citizen برپا شد شرکت کرد و در مورد اهمیت واکسیناسیون کرونا و دسترسی عادلانه به آن صحبت کرد.

این اولین سفر مشترک این زوج به نیویورک هست . آنها روز پنجشنبه ،  از One World Trade Center دیدن کردند و در آنجا با کتی هوچول ، فرماندار نیویورک و بیل دی بلاسیو ، شهردار نیویورک سیتی ملاقات کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن