سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان فاکس و برایان آستین گرین طلاقشان را نهایی کردند.

به گزارش TMZ ،  مگان فاکس 35 ساله و  آستین گرین 48 ساله توافقنامه پیش از ازدواج نداشتند ، یعنی  طبق قانون کالیفرنیا آنها باید هر چیزی را که در طول یک دهه ازدواجشان به دست آورده اند با هم تقسیم کنند.

این زوج سابق حق حضانت مشترک قانونی سه پسر 9,7 و 5 ساله شان را که فاکس هنگام درخواست طلاق در نوامبر 2020 خواسته بود, بدست آوردند.

فاکس همچنین نام خانوادگی قانونیش را از گرین تغییر می دهد.

هر دو طرف به سمت رابطه جدید پیش رفتند: فاکس از اواسط سال 2020 با میشن گان کلی وارد رابطه شد  ، در حالی که گرین با شارنا برگس ، ستاره”DWTS” رابطه برقرار کرد.

اوایل سال جاری ، فاکس در مورد اینکه آیا دوست پسرش گان کلی علت طلاق بوده است یا نه ، صحبت کرد.

به گفته فاکس ،گان کلی”هیچ ربطی به” پایان ازدواج آنها نداشت و او و گرین از پایان سال 2019 از هم جدا شده بودند.

این زوج از همان ابتدا با هم رابطه داشتند.  در سال 2004 وقتی مگان 18 ساله بود سر ست  مجموعه “Hope & Faith” همدیگر را دیدند.آنها در سال 2006 نامزد کردند و با هم زندگی کردند.

در سال 2009 آنها “تصمیم متقابل” گرفتند تا نامزدی شان را تمام کنند اما در پایان ژوئن 2010 دوباره نامزد و سپس ازدواج کردند.

بعد از چهار سال ازدواج  و داشتن دو فرزند , فاکس به طور علنی در مصاحبه ای گفت که هیچ رابطه صمیمی بین او و همسرش وجود ندارد.

او برای اولین بار یک سال بعد در سال 2015 تقاضای طلاق از گرین را  کرد – اما  سومین فرزندش را باردار بود و تا پایان سال 2016 دوباره با گرین زندگی  کرد.

این زوج سه سال دیگر برای زندگیشان تلاش کردند تا اینکه در نهایت در سال 2019 برای همیشه جدا شدند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا