سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کامیلا کابیو فاش می کند که چگونه نوشتن آهنگ سیندرلا به او کمک کرد تا بر روزهای سخت غلبه کند.

کامیلا کابیو 24 ساله نامزد سه جایزه گرمی، فاش کرد که در هنگام نوشتن یکی از آهنگ‌های سیندرلا، روزهای سختی را با مشکلات سلامت روانش سپری می کرد.

او در طی گفتگو با کید کودی، اندرسون پاک و برادران اسپارکس برای میزگرد ترانه سرای هالیوود ریپورتر توضیح داد: «فکر نمی‌کنم که بلد باشم چگونه بنویسم. صادقانه بگویم، وقتی روی آ؛آهنگ  «میلیون به یک» برای سیندرلا کار می‌کردم، روزهای سختی را با  مشکلات سلامت روانم پشت سر می‌گذاشتم.»

61st Grammy Awards – Arrivals – Los Angeles, California, U.S., February 10, 2019 – Camila Cabello. REUTERS/Lucy Nicholson

“این یک دوره پر از اضطراب و غم برای من بود، و آن آهنگ به من این احساس را داد که “من می توانم بر این مشکل غلبه کنم. می دانم که می توانم زندگیم را بهتر کنم.” من احساس می‌کنم  می تونم سفر شخصی‌ام را به این شخصیت  منتقل کنم. شخصیت فوق‌العاده مطمئنی بود .”

این خواننده در فیلم اقتباسی Prime Video از سیندرلا در نقش شاهزاده خانم  بازی کرده است.

کابلو قبلاً درباره اضطراب و استرسی که در هنگام فیلمبرداری فیلم موزیکال با آن دست و پنجه نرم می کرد، صحبت کرده بود که با شروع همه گیری کووید-19 متوقف شد. او در طول برنامه Apple Fitness + Time to Walk فاش کرد که “حداقل یک بار در روز گریه می کند.”

او ماه گذشته گفت: «قبل از همه‌گیری، واقعاً احساس فرسودگی می‌کردم. از 15 سالگی تقریباً بی‌وقفه کار می‌کردم. من خیلی کم در خانه بودم. وقت نداشتم بفهمم که در خارج از حرفه ام چه کسی هستم.”

او ادامه داد: من از هر لحاظ خسته بودم و در آن لحظه، احساس می‌کردم که با پای شکسته در حال دویدن در ماراتن هستم. به راهم ادامه دادم، اما بسیار سخت بود. و ای کاش اینطوری می شد  «بگذارید من فقط برای یک ثانیه بایستم و پایم را گچ بگیرم و کمی فیزیوتراپی  کنم.’ اما من این کار را نکردم. کرونا وارد کار شد و این کار را برای من انجام داد.”

کابیو ماه گذشته پس از دو سال زندگی مشترک، جدایی اش را از دوست پسرش شان مندز اعلام کرد. آنها در بیانیه ای مشترک نوشتند که “عشق ما به یکدیگر به عنوان انسان قوی تر از همیشه است” و بهترین دوستان هم باقی خواهیم ماند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا