سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپاسینمای جهان

مارول فیلم‌های بیشتری از «مرد عنکبوتی» را می سازد.

پس از واکنش  طرفداران به فیلم اخیراً منتشر شده “Spider-Man: No Way Home”، کوین فایگی – رئیس مارول استودیوز تایید کرد که شرکت سازنده و سونی در حال حاضر روی ساخت حداقل یک فیلم دیگر از فرانشیز مرد عنکبوتی هستند.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، رئیس استودیو مارول می‌گوید که او کاملاً این خبر را تأیید کرده است و گفته « نمی‌خواهم طرفداران آسیب‌های جدایی مانند آنچه پس از «دور از خانه» اتفاق افتاد را تجربه کنند.”

در طی مصاحبه اخیر، پاسکال تهیه کننده فیلم گفت که پایان «مرد عنکبوتی: راه بازگشت به خانه نیست» نقطه شروع فصل دیگری خواهد بود.
“در پایان فیلمی که به تازگی ساخته ایم، می بینید که مرد عنکبوتی تصمیم مهمی می گیرد، تصمیمی که قبلاً هرگز از او ندیده بودید. این یک فداکاری است و به ما کمک زیادی می کند تا برای فیلم بعدی با آن کار کنیم. ”

پاسکال در ادامه گفت : ین آخرین فیلمی نیست که قرار است با مارول بسازیم و آخرین فیلم مرد عنکبوتی هم نیست. در حال آماده شدن برای ساخت فیلم بعدی مرد عنکبوتی با تام هالند و مارول هستیم. ما به این سه فیلم فکر می کنیم و حالا به سراغ سه فیلم بعدی می رویم. این آخرین فیلم ما در MCU نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا