سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

زویی دشانل و جاناتان اسکات از «خانه رویایی خودشان» رونمایی کردند.

زویی دشانل و جاناتان اسکات که از سال 2019 پس از ملاقات با هم در قسمتی از Carpool Karaoke جیمز کوردن وارد رابطه شده اند، با هم خانه ای خریده اند و در حال حاضر در مرحله تبدیل آن به “خانه رویایی” خودشون هستند، جاناتان این خبر را در مجله زمستان 2022 خودش و برادر دوقلویش درو با نام Drew + Jonathan Reveal به اشتراک گذاشت.

در یک مقاله شخصی، جاناتان ستاره 43 ساله Property Brothers فاش کرد که او و زویی – که “وسواس زیادی به خانه دارد” – “برای سرگرمی” به خانه های اطراف لس آنجلس سر می زدند اما ناگهان عاشق خانه ای به سبک گرجی در سال 1938 که توسط معمار مشهور جرارد کولورد طراحی شده است, شدند.

به گفته درو، این خانه یکی از تنها دو خانه ای بود که “معیارهای ما را برآورده کرد.”

او درباره این ملک می گوید: «همان که وارد شدیم، به نظر… جادویی بود. کمی بیش از یک آکر بود و با چمنزارهای سرسبز و چنارهای بزرگ کالیفرنیا، مانند یک پارک به نظر می رسید.”

آنها اسم این خانه را خانه پارک نامیدند و به این مساله هم توجه کردند که وقتی بچه های زویی از همسر سابقش جیکوب پچنیک – پسر چارلی، 4 ساله، و دختر السی، 5 ساله به خانه آنها بیایند کلی از وجود این محوطه سرسبز لذت خواهند برد.

جاناتان می گوید : “ما هر دو خانه های قدیمی را دوست داریم – جزئیات پیچیده، کف چوبی و .. .” ما خانه‌ای را دوست داریم که احساس می‌کند خاص و دوست‌داشتنیه، با داستان منحصربه‌فرد خودش.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا