سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

فصل دوم سریال صلح طلب «Peacemaker» در HBO Max تمدید شد.

پس از پخش انفجاری اولین فصل سریال Peacemaker, این سریال برای فصل دوم توسط HBO Max تمدید شد. این خبر قبل از پایان فصل اول منتشر می شود که در روز پنج شنبه پخش می شود. این سریال توسط جیمز گان ساخته شده و جان سینا در آن بازی می‌کند.

گان در بیانیه ای گفت : “ایجاد صلح‌ آور یکی از برجستگی‌های واقعی زندگی من بوده است، چه از لحاظ حرفه‌ای و چه از لحاظ دیگر، با جان سینا و تیم خلاق باورنکردنی اطراف من، و همچنین شرکامون در HBO Max.چیزی که مخاطبان دوست داشته باشند ما هم داریم تجربه فوق العاده ای بوده است. بیصبرانه منتظرم  تا مردم ببینند تیم صلح طلب در فصل 2 به کجا می رود!”

سینا هم در توییتر هیجانش را در مورد فصل دوم سریال به اشتراک گذاشت . او نوشت : کار کردن در این سریال و با بازیگران، عوامل و تیم @hbomax یک افتخار بود. خوشحالم که می گویم برای ایجاد صلح بیشتر با فصل دوم برمی گردیم!”

در حین صحبت با ET، گان توضیح داد که چرا می‌خواست  بعد از فیلم جوخه انتحار دوباره با سینا همکاری کند. او گفت: «اول از همه، من و جان سینا واقعاً موفق شدیم. من عاشق کار با او هستم و فکر می‌کردم که جان سینای زیادی وجود دارد که هنوز مردم آن را ندیده اند. او یک بازیگر کمدی خارق‌العاده و یک بازیگر دراماتیک فوق‌العاده است.»

کارگردان ادامه داد: «بنابراین، من فکر می‌کردم که  سریال “صلح‌ طلب ” فرصتی فوق‌العاده برای نشان دادن استعدادهای جان سینا است.»

فصل اول سریال ” صلح طلب ” با بازی سینا در نقش ضدقهرمان خودخواه،  پس از اتفاقات دنباله جوخه انتحار 2021 شروع می‌شود. کریستوفر اسمیت به عنوان یک صلح‌ طلب بار دیگر توسط A.R.G.U.S استخدام می‌شود.

کریستوفر اسمیت قاتل بیرحمیه که به رسیدن به صلح، به هر قیمتی که شده، معتقد است. او با نام صلح طلب شناخته می‌شود. جیمز گان او را یک ابرقهرمان/ ابرشرور می‌داند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا