سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ماهرشالا علی در مینی سریال The Plot در Hulu بازی خواهد کرد.

ماهرشالا علی برنده اسکار و امی در یک مینی سریال هشت قسمتی با عنوان The Plot انتخاب شده است. این سریال اقتباسی از رمان پرفروشی به همین نام اثر ژان هانف کورلیتز است. این اولین سریال از داستانهای کورلیتز نیست و  در سال 2020، HBO  ازکتاب با عنوان «تو باید می دانستی» مینی سریال The Undoing با بازی  نیکول کیدمن و هیو گرانت را ساخت.

The Plot  سریال روانشناختی در مورد یک رمان نویس جوان خوش آتیه و استادی که در تلاش برای حفظ احترام خودشه هست. وقتی جیکوب فینچ بونر از فرصت استفاده می کند تا با دزدیدن اثر یک دانشجوی فقید به شهرت برسد، زندگی او برای همیشه تغییر می کند. هنگامی که یک پیام ناشناس به او هشدار می دهد که یکنفر می داند او چیکار کرده، باید دید که جیک برای محافظت از رازش چه خواهد کرد.

علی همچنین به همراه میمی والدس و آماتوس کریم علی  به عنوان تهیه کننده اجرایی این سریال فعالیت می کند. این سه نفر همچنین فیلم بلند به کاگردانی علی با نام  آواز قو را تولید کردند که تحسین بسیاری از منتقدان را برانگیخت.

مینی سریال The Plot در Hulu در ایالات متحده پخش خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا