سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پرنس هری علیه تصمیم وزارت کشور بریتانیا شکایت کرد.

پرنس هری خواستار حفاظت از خانواده اش  در بریتانیا است. . در بیانیه ای، هری تهدید کرده است که علیه تصمیم وزارت کشور بریتانیا  که مانع از تامین مالی هزینه حفاظت پلیس برای خانواده اش در کشورش می شود، اقدام قانونی خواهد کرد.

. در این بیانیه آمده است که او در ردیف ششم تاج و تخت باقی می‌ماند، دو بار در افغانستان خدمت کرد و در سال‌های اخیر خانواده‌اش در معرض تهدیدهای نئونازی‌ها و افراط‌گرایان قرار گرفته‌اند.در ادامه آمده پرنس هری و مگان مارکل شخصاً یک تیم امنیتی خصوصی برای خانواده‌شان می خواهند   اما وزارت کشور مانع پرداخت هزینه امنیت آنها شده است. . در نبود امنیت ، پرنس هری و خانواده‌اش نمی‌توانند به بریتانیا بازگردند.»

یکی از نمایندگان حقوقی هری عنوان کرد هری و فرزندانش قصد عزیمت به خانه را داشتند، اما به دلیل خطرات ناشی از تهدید افراد «افراطی و نئونازی» نتوانستند به خانه بازگردند.

در یال 2020 هری، 37 ساله، و همسرش مگان مارکل، رسما از نقش خودشون به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی کناره گیری کردند.  در همان سال، این زوج به همراه پسرشان آرچی هریسون به ایالات متحده نقل مکان کردند.

در ژوئن 2021، این زوج صاحب دومین فرزندشان شدند.

با تصمیم آنها برای تبدیل شدن به مقیمان دائمی در ایالات متحده، این زوج حفاظت پلیس را که توسط مالیات دهندگان تامین می شد را از دست دادند.

تابستان سال گذشته  هم پرنس هری پس از ترک یک مهمانی خیریه، از سوی پاپاراتزی‌ها (افرادی که مخفیانه از سلبریتی‌ها عکس می‌گیرند)، تحت تعقیب قرار گرفته بود.

بر اساس این بیانیه، هری پیشنهاد داده بود که شخصاً هزینه محافظت از خانواده اش را در سفری به ساندرینگهام در سال 2020 بپردازد. اگرچه این پیشنهاد رد شد، بیانیه هری مجدداً تاکید کرد که او همچنان مایل است برای امنیت خانواده اش  هزینه کند،

در این بیانیه همچنین اشاره شده است که در آخرین سفر سلطنتی به بریتانیا در ژوئیه 2021 – برای رونمایی از تندیس افتخاری نادرش پرنسس دایانا – امنیت او  هنگام ترک یک مراسم خیریه به دلیل عدم حضور پلیس به خطر افتاد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا