سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر لوپز و بن افلک بعد از اینکه لوپز هدیه روز ولنتاینش را فاش کرد در سوپربول 2022 شرکت کردند.

در Super Bowl LVI در اینگل‌وود، کالیفرنیا، که دیشب برگزار شد , جنیفر لوپز و بن افلک در حال تماشای رقابت رم‌های لس‌آنجلس و سینسیناتی بنگال‌ها دیده شدند. لوپز و افلک در سوئیت متا کنار مهمانان دیگری از جمله کاردی بی، افست، اولیویا رودریگو، بکی جی، کیک پالمر، استورم رید، دمی لواتو، تاراجی پی هنسون و بلا پوچ نشسته بودند.

دو سال پیش، سوپر باول برای لوپز 52 ساله کمی متفاوتتر بود چون او و شکیرا در مرحله نیمه وقت برنامه اجرا کردند.

قبل از حضورشون در سوپر بول, لوپز در یک خبرنامه آخر هفته فاش کرد که دوست پسرش یک موزیک ویدیوی شخصی برای آهنگ جدیدش  با نام “در راه” از فیلم جدیدش “به عنوان هدیه روز ولنتاین” برای او ساخته است.

در این ویدیوی تقریباً 4 دقیقه‌ای، عکس‌های مختلف افلک، 49 و لوپز، 52 ساله، از اولین رابطه‌شان بین سال‌های 2002 و 2004، با موزیک ویدیوی اصلی  «در راه من» که در دسامبر  پخش شد, ترکیب شده است.

لوپز و افلک در نوامبر 2002 و مدت کوتاهی پس از رابطه شان نامزد کردند، اما در نهایت در ژانویه 2004 به رابطه شان پایان دادند. این زوج در بهار 2021 دوباره با هم ارتباط برقرار کردند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا