سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپاسینمای جهان

«پیشتازان فضا 4» با بازی کریس پاین و زکری کینتو در حال ساخت هست.

خدمه بی باک Starfleet خودشون را آماده می کنند تا یک بار دیگر وارد فضا شوند، چون قسمت دیگری از مجموعه فیلمهای Star Trek ( پیشتازان فضا ) در حال تولید هست.

روز سه شنبه، تهیه کننده جی .جی. آبرامز این خبر را فاش کرد که چهارمین سری از فیلم Star Trek در  دست ساخت است.

پارامونت در حال مذاکره با کریس پاین، زکری کینتو، زوئی سالدانیا، جان چو، کارل اربن و سایمون پگ است تا به ترتیب در نقش کرک، اسپاک، اوهورا، سولو، بونز و اسکاتی ایفای نقش کنند.

به گزارش ورایتی، آبرامز گفت: «ما خیلی هیجان زده ایم که بگوییم سخت در حال کار روی سری جدید فیلم Star Trek هستیم که تا پایان سال فیلمبرداری می شود. با وجود شخصیت‌های جدیدی که فکر می‌کنم واقعاً سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز خواهند بود و کمک می‌کنند تا Star Trek را به مناطقی ببرند که قبلاً هرگز ندیده‌اید.”

بازیگران  این فیلم همراه با آنتون یلچین فقید در نقش چکوف برای اولین بار در سال 2009 برای ساخت  Star Trek گرد هم آمدند. در سال 2013 برای سری دوم این فیلم با نام  Star Trek Into Darkness دور هم جمع شدند و در سال 2016 هم سری سوم با نام  Star Trek Beyond را ساختند.

کارگردانی این فیلم در حال حاضر به عهده مت شاکمن کارگردان WandaVision است و تولید آن در اواخر سال 2022 آغاز می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا