سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیرپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

Demi Lovato و Wilmer Valderrama در دوبله انیمیشن پیش رو جذاب Netflix همکاری می کنند.

 

دمی لواتو و ویلمر والدراما بار دیگر برای فیلم انیمیشن جذاب Netflix ، متحد شده اند.

این زوج سابق که 6 سال قبل از جدایی در سال 2016 با هم رابطه داشتند ، قبلاً در سریال تلویزیونی والدراما From Dusk till Dawn : سریالی که لواتو یک شخصیت تکراری را بازی می کرد با هم کار کرده اند.

در انیمیشن CHARMING  ، والدراما صدای شاهزاده فیلیپ را که در کودکی نفرین شده است صدا پیشگی می کند تا در برابر هر زنی که در  مسیر او  قرار میگیرد ، سست به نظر برسد. برای شکستن نفرین ، او باید عشق واقعی اش را پیدا کند و با او ازدواج کند ، و این امر باعث می شود که او به اجبار خواستار ازدواج با سه شاهزاده خانم شود.

پدر  او ، King Charming ، در نهایت به او اولتیماتوم می دهد: عشق واقعی او را قبل از تولد 21 سالگی پیدا کند یا ادعای سلطنتش را از دست بدهد.

کمپانی  WV Entertainment این فیلم را در کنار لوواتو تهیه کرده است که به عنوان تهیه کننده اجرایی فیلم فعالیت می کرد. او در فیلم صدای لنور را صداپیشگی می کند ، که اگر می تواند به شاهزاده خانم کمک کند تا عشق را پیدا کند.

والدراما ، 40 ساله ، روز جمعه در صفحه اینستاگرامش پیش پرده ای از این فیلم را به اشتراک گذاشت و نوشت: “

در این فیلم  سیا ،  دوبله  نقش نیمه اوراکل و آوریل لاوین ، اشلی تیزدیل و جی.ام.ام به ترتیب دوبله  سفید برفی ، سیندرلا و زیبای خفته را  انجام می دهند..

والدراما و لواتو قبل از جدایی در ژوئن 2016 به مدت شش سال با یکدیگر رابطه داشتند.

Charming حالا در Netflix در حال پخش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا