سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

تاریخ پخش فصل چهارم Stranger Things مشخص شد.

تا حدودی پایان سریال Stranger Things نزدیکه! روز پنجشنبه، نتفلیکس تاریخ پخش فصل 4 این سریال علمی تخیلی را که شامل دو پارت هست را اعلام کرد.

پارت اول از فصل 4 در 27 می و پارت دوم قرار است در تاریخ 1 جولای منتشر شود.

خبر بعدی اینه که برادران دافر، که سازنده این سریال موفق بودند، اعلام کردند که فصل پنجم آخرین  فصل آن خواهد بود.مت و راس دافر یادداشتی برای طرفداران نوشتند و فصل چهارم را «چالش‌برانگیزترین»  فصل سریال تا الان نامیدند.

این تیم همچنین فصل چهارم را به عنوان “آغاز پایان” توصیف کرد.

“هفت سال پیش، ما کل داستان را برای Stranger Things برنامه ریزی کردیم. در آن زمان، پیش بینی می کردیم که داستان چهار تا پنج فصل طول بکشد. ثابت شد که این داستان سریال در فصل چهارم خیلی دیدنی و بزرگ خواهد بود , همانطور که خودتون به زودی خواهید دید.  ما داریم به سمت پایانی می رویم. فصل چهارم فصل یکی مانده به آخر  و فصل پنجم آخرین فصل خواهد بود.”

خلاصه داستان فصل چهارم به طرفداران جزئیات بیشتری درباره اتفاقاتی که در هاوکینز در زمان بازگشت  به سریال می افتد، می دهد.

در خلاصه داستان آمده است: «شش ماه از نبرد استارکورت می گذرد که ترس و ویرانی را برای هاوکینز به ارمغان آورد. “در مبارزه با عواقب بعدی، گروه دوستان ما برای اولین بار از هم جدا می شوند  و عبور از  پیچیدگی های دبیرستان کارها را آسانتر نکرده است. در این آسیب پذیرترین مقطع زمانی، تهدیدی جدید و هولناک فراطبیعی پدید می آید که پرده از یک راز وحشتناک بر میدارد. . که اگر حل شود، ممکنه  در نهایت به وحشت وارونه پایان دهد.”

در سریال Stranger Things بازیگرانی مانند میلی بابی براون در نقش الون، دیوید هاربر در نقش جیم هاپر، وینونا رایدر در نقش جویس بایرز، فین ولفهارد در نقش مایک ویلر، کالب مک لافلین در نقش لوکاس سینکلر و گیتن ماتارازو در نقش داستین هندرسون بازی می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا